| Kakarotto2016 a întrebat:

Am o intrebare pentru barbati : V-ar fi rusine daca ati vedea pe strada sau pe banca sau etc doua fete sau doua femei saruntandu-se?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

NU exista nici un motiv care ar putea fi plauzibil incat sa aiba efect prin care care i s-ar induce unui barbat senzatia si/sau sentimentul de a se rusina in timp ce ar privi 2 lesbiene care se imbratiseaza sau se saruta. Mai ales daca NU o fac in mod cu totul ostentativ sau provocator.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Rusine? De ce rusine?

| Kakarotto2016 explică (pentru Violleta2022):

Mi-e mi-ar fi rusine si scarba sa vad doi barbati saruntanduse

| Plato a răspuns:

Nu rusine, de ce sa-mi fie rusine?
Doar ca mi-ar fi extrem de greu sa ii explic unui copil de ce natura este subminata.

| Rezerboy a răspuns:

Mie scârbă nu rusine wtf laughing