| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am o intrebare pentru fete/femei.
Care este motivul pentru care ati da o poza nud unui baiat si care este motivul pentru care nu ati da o poza nud unui baiat? Cele de pe primul loc pentru voi.(Ma refer la o persoana cu care discutati in constructia unei relatii dar nu o stiti de foarte mult timp)

2 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Dau poze unui tip care nu cere acest lucru, turn-off-ul pentru mine este cand cere poze si după se mai si milogeste dupa ce raspunsul a fost Nu, cam asta este motivul pentru care nu dau la unii. Iar motivul pentru care dau este sa condimentez discutia perversa si sa ne cunoastem mai bine.

| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, nu as da poze nud nici unui baiat/barbat, pentru ca nu m-am considerat niciodata o femeie usoara si nu m-as expune fara creier in halul asta.
Cele care o fac nu se gandesc la repercursiuni, care le pot afecta direct si nici la un viitor pe care si-l pot compromite, fiindca pozele pot ajunge pe internet si nu le mai poti oprii, facandu-te de rusine, facandu-ti parintii de rusine, familia, viitorul fiind compromis, mai ales daca candidezi vreodata pentru vreo pozitie onorabila in societate, sau vrei un sot cu functie politica.