| Gabytzu_4087 a întrebat:

Intrebare pentru fete:ce cadou v-ar place?

Răspuns Câştigător
| elasexygagica a răspuns:

Vibrator cu luminite si ciocolata love struck kiss

11 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Dragoste necondiţionată/Respect reciproc/Încredere/Înţelegere/Sinceritate/Trup şi suflet lângă mine...

| lyrics a răspuns:

O bratara finutsa din argint. daca are si litera persoanei iubite e perfect.
sau
un ursulets mareee de plus
sau
muuulti trandafiri
sau
o poza cu noi pusa intr-o rama.(mare)

| GuessWho_8607 a răspuns:

"v-ar placea"...

| doinitza12 a răspuns:

Pai eu iubesc tare jucariile de plus.as vrea un ursulet de plus

| Crissuuu a răspuns:

Tot ce ar fi mai bun de sarbatori e sa fii langa ea si sa ii arati cat de mult o iubestipuppy dog eyes
:-

| CMorfine a răspuns:

Multa atentie si afectiune.Cred ca daca iti petreci sarbatorile cu persoanele pe care le iubesti este cel mai de pret lucru.Cat despre cadouri, conteaza gestul, oricat de mic ar fi.
Mult noroc in alegerea pentru cadou:*

| ZeroBarat1 a răspuns:

O jucarie de plus cum ar fi vibratorul happy

| LoReDaNa a răspuns:

De ex; mie mi-ar place daca as primi de la cea mai buna prietena o poza cu noi doua(cea mai reusita) intr-o rama care sa fie asa. draguta cu diferite accesoribig grin:X:X
ar fi super :X:X* funda plzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cosmetice sau ceva de argint sa pot purta

| magdwtza a răspuns:

Hmmm... mie mi-ar place sa primesc cadou(daca e de la iubitu) un album cu poze. diferite poze in care suntem impreuna pentru ca cand o sa fim batrani sa ne amintim cum eram odata.

| RedFairy a răspuns:

Parfum de flori de portocal.