| SoP222 a întrebat:

O intrebare pentru fete; V-ar deranja ca prietenul vostru sa fie mai scund ca inaltime si mai mic de varsta?

12 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Nu m-ar deranja deloc, sunt cu un baiat mai mic decat mine cu cateva luni, insa nu e mai scund.
Iubirea nu tine cont de varsta happy

| h3r a răspuns:

Nu sunt scundă, deci probabil am nevoie de cineva la fel de înalt. Dar bineînțeles, asta n-o să fie o problemă.
Vârsta? Nu, deoarece n-o să-mi aleg un copil.

| Vögeln a răspuns:

Da... In primul rand ce a cauti cu un baiat mai mic decat tine? Doar daca tu gandesti mai imatur decat el. Baietii se dezvolta mai greu decat fetele. Apoi sa fie mai mic? Trebuie sa stai cu cineva de la care sa ai ce a inveti, daca nu. Atunci sa fie unul de care sa profiti. Daca nici una din variante nu-i, atunci schimba-l

| AnnonnyMa a răspuns:

Cam da.
Adica eu prefer ca baiatul sa fie mai mare la varsta si la inaltime.

| ILoveWeekends a răspuns:

Pe mine nu m-ar deranja....de fapt eu chiar sunt indragostita de un baiat mai mic cu 2 ani decat mine.

| NiKoLeT a răspuns:

Daca mai scund ca mine, da, dar de mic, nu stiu, cred ca tot da, pentru mine nu suna frumos,, el e mai mic ca ea cu 1-2-3 ani,,happyhappyhappyhappy

| Chupulix a răspuns:

Nu stiu cum se face, dar majoritatea prietenilor mei au fost cu un an sau cateva luni mai mici decat mine. Nu am avut nimic impotriva in momentul ala, dar apoi am realizat ca baietii se maturizeaza mult mai greu decat fetele, de aceea trebuie sa fie mai mari decat noi. In schimb cu inaltimea, da, e deranjant ca fata sa fie mai inalta, dar daca nu e foarte vizibil nu are nimic. happy

| Clodmod a răspuns:

Am fost in aceeasi situatie. Pe mine nu m-a deranjat, dar pe el da straight face.

| Anonimusxxxxx a răspuns:

La inaltime, da. La varsta...pana in 4 mai mic ca mine.

| BlackFlowerzBoy a răspuns:

Mai..eu nu sunt fata dar parerea mea e ca baiatul ar trebui sa fie mai mare la varsta si la inaltime..La varsta nu neaparat dar totusi sa fie mai inalt. happy

| swsss a răspuns:

Pe mine una nu, atata timp cat mie imi place de un baiat, poate fi si mai scund si mai mic + ca stii cum se zice... DRAGOSTEA N-ARE VARSTA happy

| xxraduxx a răspuns:

Nu. Si eu sunt baiat dar stau cu o fata cu 2 ani mai mare si mai inalta iar ea n-are nici o problema. Am intrebato si nu o deranjaza deloc. Ne iubim reciproc. In plus faptul cafata e mai mare si mai inalta te face sa te simti mandru si sigur pe tine. Pe scurt nu e nici o problema. Scuze pentru raspunsul lung dar sper ca te-a ajutat. SUCCES