| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete
Ce parere aveti de sexul la prima intalnire?
Daca baiatul va atrage si e frumos ati face-o?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Chiar daca e frumos si vine calare pe un cal alb nu e frumos pentru o fata sa cedeze din prima seara, scuza mi expresia dar numai pitipoancele fac asta, oricat iti doresti asta macar in prima seara abtine-te

| Sara2 a răspuns:

Ia-ti gandul daca ai vreun plan
sau mai bine mergi pe centura

| CloseToYou a răspuns:

Imi pare rau, dar va trebui sa faci un pic mai mult decat sa o scoti pe o fata la o pizza ca sa te culci cu ea laughing..sau cel putin, asa sper.Hai fetelor, nu ma dezamagiti!big grin

| Ella3133 a răspuns:

Niciodata la prima intalnire cred ca nici dupa 5 intalniri, oricat de frumos ar fi el...
P.S. daca vrei sex de la prima intalnire ia o pitipoancawinking

| Annutsa a răspuns:

Ohh, da.
Te-ai gandit sa inviti o fata la suc si ai deja planuri sa te culci cu ea?
Nici daca baiatul e frumos, nu ar face o fata asa ceva. Doar daca e parasuta si ai plati-o bine, altfel te-ai alege cu o geanta in cap. :*

| 703 a răspuns:

Nu. Eu nu as face asta. Nici macar nu cunosti aceea persoana suficient.
Oricum... fiecare cu parerea lui...thinking

| deVrillAnttoXP a răspuns:

..pai din perspectiva mea..nu prea cred ca o sa accepte cel putin nu din prima seara..adica mai asteapta si tu sa o cunosti sau..sa mai vorbiti ..si daca esti foarte frumos. dupa 2 intalniri sigur o sa vrea eawinking mult succes