| anonim_4396 a întrebat:

Hey! ce parere aveti despre sexul la prima intalnire?

Răspuns Câştigător
| BlueHusky a răspuns:

Depinde foarte mult de cei doi, poate sa fie foarte fain daca cei doi nu au inhibitii.Cu o singura fata cu care am facut sex la prima intalnire am avut si o relatie ulterior si a fost ok.

7 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Ce poate fi mai frumos decat asta?oh go on go ahead.

| Dav7id a răspuns:

Pai una buna, deja te plictisesti de "stai cu mine 6 luni sa ai parte de mine", cand poti sa iti faci atatea si sa stai sase minute sa se dezbrace si sa se aranjeze pentru sex...demodat.

| foxi a răspuns:

Pentru un baiat e un scop, pentru o fata e dezonoare!

| AdinaCrissa a răspuns:

Nu am o parere deloc buna. La baieti, da, merge, pentru ca inseamna ca au reusit sa o atraga pe respectiva
Dar la fete, no way! Inseamna ca nu au demnitate! si ca o fac cu...cine apuca

| numeleastanuepublic a răspuns:

O parere buna :X

| poateEU a răspuns:

Cum adica, cand te intalnesti cu una o intrebi daca vrei so o ****, sau cum?

| Roo a răspuns (pentru poateEU):

Offf! [gen-> cand iti dai intalnire cu o tipa, nu? ***, o scoti la film sau unde vrei.e posibil sa va sarutati. e posibil ca spiritele sa se incinga. e posibil ca spiritele sa se incinga atat de rau incat sa nu mai rezistati si sa o faceti (in baie, in masina, acasa, unde vreti)] deci, ce parere ai despre sexul la prima intalnire? happy