| ALECSUTZU a întrebat:

Intrebare pentru fete. Ce parere aveti despre baietii timizi si sensibili?

11 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Imi plac deoarece sunt misteriosi (afli pe parcurs cate ceva despre ei), nu au un caracter comun, il au aparte si cred ca inca o calitate ar fi ca am ce sa vorbesc cu ei. happy

| Lorenada a răspuns:

Sint misteriosi, sint foarte diferiti de ceilalti, draguti si poti singura sa ii inveti sa fie mai curajosi si mai increzuti in sine...si nu in ultimul rind sint foarte buni la pat.

| oanard174 a răspuns:

Imi plac baietii sensibili,dar nu timizi,urasc timiditatea, vreau sa aiba cat de cat barbatie, adica nu imi place sa-i scot eu vorbele cu clestele din gura.dar in scimb ador sensibilitatea.

| ochiverzi91 a răspuns:

In viziunea copilelor care habar nu au ce inseamna viata sunt o pierdere de timp, niste looseri. (lor le plac batausii)

Iar cele cu capul pe umeri ii "adora" happy

| oanaoana23 a răspuns:

Sunt draguti, adorabili. visul majoritatii fetelor

| Purec a răspuns:

laughingUnde a ajuns lumea happy Apropo, si Ted Bundy era timid si sensibil in copilarie. laughing

| Andr3 a răspuns:

Iubesc tipii sensibili, dar nu cred ca mi-ar placea ca iubitul meu sa fie si timid.Imi doresc ca baiatul perfect sa fie cu capul pe umeri, romantic si sensibil dar totodata sa aiba si barbatia necesara, nu sa-l calce altii in picioare.

| justagirl1 a răspuns:

Imi plac f mult baietii sensibili happy...

| cosmina95 a răspuns:

Pai ori sunt pampalailaughing
ori au un suflet mare si stiu sa iubeasca o fata asa cum este ea cu bune si cu relelove struck

| IngridTomlinson a răspuns:

Imi plac cel mai mult acei baieti!
sunt mai draguti...mai misteriosi!

urasc baieti acre se dau jmecheri! se cred buricul panantului! :@ bine...asta e parerea mea fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt atat de dulci incat ai un sentiment atat de tampit incat ai vrea sa ii strangi in brate pana le strivesti fiecare osisor din corp. Imi plac, sunt adorabili. happy