| cOsmania a întrebat:

Intrebare exclusiva pentru fete. Ce parere aveti de baietii timizi? Sau de cei mai slabuti (nu scobitori)?

Răspuns Câştigător
| FoundYouLover a răspuns:

Pe mine una nu ma deranjeaza tipii timizi, atata timp cat vad ca fac niste eforturi ca sa iasa din zona lor de confort. Cat despre numarul de kilograme, sa stii ca fetele nu sunt prea preocupate de asta. Pe ele le preocupa mai mult atitudinea ta.Cu atitudinea potrivita orice fata te poate place.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Consider ca cei slabi sunt mai speciali si arata si bine..la un baiat, un corp slab bine proportionat il face atragator. In legatura cu baietii timizi.ce pot sa spun e faptul ca sunt foarte perversi, chiar daca acestia aleg sa taca mai mereu. laughing

| Maleena95 a răspuns:

Pai baieti timizi sunt draguti parerea mea big grin si cei slăbuti la fel dar ma rog fata sa ii ajute si sa aiba un caracter cat se poate de frumos happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Maleena95):

Daca nu ii place fetei caracterul, poate ii place alteia. De ce fata sa il ajute sa aiba un caracter frumos? Daca asa sunt ei si poate vor sa fie in continuare? Il lasi pe el sa isi formeze alt caracter daca chiar vrea sa fie altfel, nu trebuie sa fie ajutat de nimeni sa se schimbe.