| AlinAlinul a întrebat:

Intrebare pentru fete: Ce parere aveti despre barbatii care prefera sa ramana virgini pana dupa casatorie?

Răspuns Câştigător
| 354 a răspuns:

Buna! desi nu prea vezi asa ceva in ziua de astazi, daca as intalni un astfel de baiat chiar as fi incantata de el, insa nu pot spune daca in totalitate asta depinde foarte mult de el! cunosc un astfel de caz si nu mi se pare deloc ceva iesit din comun din contra este ceva frumos si pur!

| PinkTerror a răspuns (pentru 354):

Nu! nu! nu ai fi incantata. madame... in ciuda tuturor laudelor si etc majoritatea cand incep au un act sexual care variaza intre 0-10 minute (daca ai 10 min cu un virgin esti norocoasa... rau)

in plus oricat te-ar putea ajuta teoria, cartile si alte materiale ajutatoare nimic nu poate sa inlocuiasca experienta... orice meserie se fura nu se invata, asa si cu sexul. daca nu il practici, nu devii mai bun nu furi meserie si cand o sa vina momentul... vor intervenii frustrarile:

"pentru asta am asteptat atat?"

Nu crezi?

15 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Tania a răspuns:

...nu trebuie neaparat dupa casatorie, daca vrea sa mai fie „puri"barim sa faca chestia asta cu o persoana care o iubeste, dar inainte de casatorie.

| PinkTerror a răspuns:

Scuze nu sunt fata.(desi daca te iei dupa par...)

dar lasand gluma la o parte. mai exista astfel de persoane? si doi... ce te faci daca ajungi la noaptea de foc si nu va potriviti? divort, plansete, etc...

Atat baiatul cat si fata trebuie sa se inteleaga din TOATE punctele de vedere inainte de a intra intr-un contract cum este casatoria.

oricum Have Fun

| 354 a răspuns:

Buna.Multumesc pentru fundita! ceea ce am spus a fost din suflet!

| Alyra a răspuns:

Una.bună.

| Azµre a răspuns:

Nu cred ca mai exista baieti virgini pe planeta asta laughing si daca exista bravo lor

| Diia94 a răspuns:

O nu! Asta e rasp meu :d laughing)

| ChaseTheMonster a răspuns:

Sunt pe cale de disparitie. Oricum mie mi se pare ok.

| Tataru_Ionut_1991 a răspuns:

Mie mi se pare o tampenie, de fapt gandirea lor e., ok am inteles cu fetele e alta poveste dar si baietii. mi se pare absurd si vezi tu la baieti chestia asta cu virginitatea e mai mult psihica, cand te masturbezi e cam acelasi act.(bine nu comparam cu sex-ul intru totulwinking )

| b889max a răspuns:

Super penal! si poate o mare ocazie de a face femeia misto de tine maxim!

| xDanix1998 a răspuns:

Si eu sunt baiat am 18 ani dar nu mi se pare in regua pana la noaptea nunti daca cunosti pe cineva cu adevarat pe care sa faci orice pentru ea si ea invers va potriviti normal ca pana la urma intervine si sexul pana la urma daca n-am face sex omenirea ar disparea dar ottusi sa nu mai fii virgin la 8-15 ani e culmea totusi eu am 18 sunt cu o fata de 2 ani e si ea virgina adica ma inteleg super cu ea si acum un an mi-a propus sa facem dar eu am zis sa mai asteptam putin pana pe la 18 sa fiu sigur ca nu fac vreo greseala

| PiTiq a răspuns:

Ca sunt niste gay notorii

| alyxii a răspuns:

Nu prea cred ca mai exista astfel de baieti...tongue

| BlondaCris a răspuns:

Niste ratatilaughing