| CiocolataCuPiper a întrebat:

Intrebare pentru fete, dau funda : ce spui unui baiat atunci cand iti da cu palma peste fund?

12 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Îi dai una-n ouă laughing
Serios, ar trebui prins și bătut de nu se vede.
Baftăă cu băiatuu'.

| zurick a răspuns:

Nu-i spun nimic.
Ii dau o palma peste fata

| Rakanishuu a răspuns:

Iti arati degetul mijlociu, daca esti educata. Daca nu esti ii dai si tu una.

| fadnox a răspuns (pentru Rakanishuu):

Pe tine te educa parintii sa arati anumite degete? macar sa stiu sa reprosez ca n-am primit educatia cuvenita

| Rakanishuu a răspuns (pentru fadnox):

Daca nu-ti dai seama ca asta a fost o gluma, pot sa-ti reprosez eu tie ca n-ai primit umorul cuvenit.
Normal ca nu m-au educat sa arat " anumite degete", si amandoua variantele mentionate de mine sunt vulgare. Mi-am dat seama de ce spun, chiar daca eu folosesc varianta " educata ".
Chiar era nevoie sa pun ghilimelele de la inceput ca sa-ti dai tu seama?

| fadnox a răspuns (pentru Rakanishuu):

Da, nu m-am prins eu

| anonim_4396 a răspuns (pentru fadnox):

Imi place ca esti calma. laughing ciudat de calma.

| fadnox a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca,daca ar avea o fata, i-ar placea sa se comportea cu ea in asa fel baietii?
P.S-ii un idiot!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu-mi pune nimeni mâna pe fund, deci ar fi trebuit să fi avut mai multă stimă de sine dacă tot batalionul îmi punea mâna pe cur?

| Madayna a răspuns:

Daca ar fi iubitul meu nu m-ar deranja, dar daca este un oarecare baiat, i-as zice vreo doua.

| Ironicnαme a răspuns:

Majoritatea fetelor care păţesc astea sunt probabil încântate că li se întâmplă asta, deci nu spui nimic dacă-ţi place. laughing Şi dacă nu, şi ţi se pare jenant, pur şi simplu îl faci idiot.