| Madness345 a întrebat:

Salutare TPU, am o intrebare pentru fete, va place cand un baiat va ia in brate? chiar si pe neasteptat, dar cand va pune mana pe fund laughing?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, imi plac imbratisarile.
Nu, wtf

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, asa ceva este inacceptabil!

| HazelEyes77 a răspuns:

Eu ador sa fiu tinuta in brate si apreciez acest gen de afectiune dar bineinteles sa fiu intr o relatie cu baiatul respectiv ca doar nu permit oricui oriunde. Acelasi lucru e valabil si in cazul in care iti pune mana pe posterior. Daca si ar permite un strain acest lucru cu siguranta ca i as da o palma zdravana.

| BlackRose03 a răspuns:

1.Da
2.Nu wtf

| Yon1470 a răspuns:

Normal ca le place, dar pentru fete conteaza si cine anume le ia in brate. Daca le pune Brad Pitt mana pe fund, nu se va supara nicio fata, crede-ma.In schimb, daca le pune unul ca Mihaita din Berceni vor tipa toate si vor spune ca baietii "este" porci!