| anonim_4396 a întrebat:

ÎNTREBARE PENTRU FETE :
Ce tip de bărbat preferați?
1. Slab
2. Normal
3. Solid cu masa musculara

115 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bani sa fie si trag toate la ala cu finante. Nu conteaza daca e urat sau cu muschi dar banii il fac pe om

| Adry05 a răspuns:

2 sau 3

| RAY a răspuns:

Pacat ca ai sters intrebarea,fiecare individ cauta cel mai bun partener in functie valorea lui fizica,sociala,personalitate, educatie, inteligenta, ce te faci daca e solid cu masa musculara si te lasa cu un copil, avem creier sa il folosim naibi, ce te faci daca e frumoasa dar te imparte cu tot orasul esti fericit

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu-s mediocra.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar cum ești?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Retardata,ray.Retardata.Mai ai si alte curiozități?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Credeam ca ne spui si noua ce inseamna a nu fi mediocru, din moment ce ai afirmat ca majoritatea suntem, trebuie sa stii si ce inseamna a nu fii mediocru

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Iq sau studiile superioare nu au legătură cu a reuși in viata, are legatura cu inteligenta emotionala

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Https://adevarul.ro/......index.html

nu a reusi in viata conteaza?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Am spus eu ca nu contează? Ba da, contează.Dar depinde ce înțelegi prin a reuși in viața.Eu nu văd cum ai putea s-o faci fără sa fii inteligent. Daca tu vezi, bravo tie.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu vad nimic, eu expun unele lucruri voi le comentati, desigur ca si tu ai dreptate, inteligenta este importanta, faza e ca si depinde unde te nasti, degeaba esti geniu intr-un trib din africa, sa nu uitam ca scoala nu dezvolta intelectualitatea si promoveaza a fi papagal

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Dacă treci prin scoala ca gasca prin apa, da, devii papagal.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu as baga ora de logica zilnic, ca copii sa gandeasca logic, depinde si de profesori desigur, te pot intreba ceva?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Povestea scrisa de nevermore este adevarata?

| Violleta2022 a răspuns:

Prefer sa fie: normal la cap si solid la contul bancar.

| Mosotti a răspuns (pentru Violleta2022):

Hai ca m-ai dezamagit putin, deci esti materialista, hihi. Pai daca tu nu ai putut face banii aia, de ce ai pretentia la el? Daca el are la tine? Cum e? Vrem ceva, sa facem noi, nu altii pentru noi.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mosotti):

Ha,ha, ha, mai glumeste omul si tu o iei de buna.

| Mosotti a răspuns (pentru Violleta2022):

M-am linistit, credeam ca nu glumesti, haha.

| Mosotti a răspuns:

In primul rand conteaza figura sa fie masculina putin agresiva, deci nu gen figuri din alea cuminti asociate cu neatractivitate dar cu minti inteligente, ci de din aia mai smecheri sa zic asa, stiti voi la ce ma refer, mai mistocari, din aia carora nu le-a placut scoala, etc.

Ca solid si inalt, ajunge un 1, 7 m si 65 Kg si fara masa musculara adica avem punctul doi deci normal, astia rup la gagici daca au figura atractiva.
Daca e mai inalt, mai solid, si cu masa, are prioritate intre doi cu figuri foarte atractive, evident.
Dar baza e figura!

Unu cu masa musculara si figura neatractiva, nu va atrage deloc uneori.
Ce am zis este valabil la toate femeile!
Diferenta o va face ca una prefera un tip de figura atractiva, alta prefera un alt tip de figura dar tot la fel de atractiva.
Adica ca sa intelegeti mai bine, una prefera pe Van Damme, si alta pe Arnold, deci nu se face alegerea intre Arnold si o figura de tocilar cuminte.
Deci alege intre doua frumusesti, tipul de frumusete propriu. Nici una NU va alege o nefrumusete.

| Freya1 a răspuns:

Spun 2 pentru ca pe langa aspectul fizic mai conteaza si alteceva.
Iar pentru cei care cred ca noi zicem 2 doar ca sa nu părem superficiale, credeti asta in continuare si băgați în voi steroizi ca in 2, 3 ani când vi se va lasa pielea si carne ape voi ve-ti realiza cum fetele normale vor mai de grabă băieți normali nu narcisistă, umflați cu pompa, obsedați de sala sau plini de figuri.Si dupa aia veniți sa spuneti ca toate sunt curve si voi nu stiti unde greșiți.

| anonim_4396 explică (pentru Freya1):

laughing
Spui 2 pentru ca fie nu înțelegi întrebarea, fie chiar nu vrei sa pari superficială. Faci exact ca tipa de mai sus.
Intr 2 si 3, tu preferi 2? De ce? Ca sa fie pe măsura aspectului tău? Sa nu ți-l fure alta? Luand in considerare doar cele 3 variante, fără alte tâmpenii care deriva din ele(la ea "reduși la creieraș", la tine ceva cu steroizi si "toate sunt curve")de ce sa nu alegi 3? Varianta cea mai buna dpdv fizic.Normal ca pe aia o alegi.

Răspuns utilizator avertizat
| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă persoana de langa mine ma iubeste nu are de ce si cum sa mi-l fure alta. Daca tot esti curioasă actualul meu iubit este slăbuț spre normal pentru ca mie imi place si pentru ca am vazut si altceva la el înafara de mușchi si pătrățele pe care poate le are sau le poate face daca simtim neapărată nevoie.Fostul meu iubit a fost normal spre "facut" cum s-ar zice nu neapărat culturist dar nah.
E bine sa iti iei un om ok din punct de vedere fizic, dar cred ca trebuie sa iti placa tie nu societății sau sa fie in tred, iar daca mie asa imi place nu stiu ce aveti voi in potriva sa ma contraziceti. Daca voi aveti alte preferinte e problema voastra, eu nu caut un anumit tipar cum fac mai nou oameni astea ce vor sa fie la "moda".

| Freya1 a răspuns (pentru nimportequi):

La oameni cărora le creste masa musculara din sport, sau care au un corp atletic nu am ce sa le reproșez.Dar in ziua de azi rar mai vezi băieți care să aibă răbdare sau sa fie mulțumiți cu cat fac din mișcare, dieta si sport. Zeci de vedete si băieți ce au o masa musculara foarte crescută au recunoscut că iau steroizi, sunt multe vedete si cunosc eu persoane care după ce sau lăsat de ele arata rau si sunt tineri.Plus https://youtu.be/howDT1Jqq_Y

În fine, nu sunt proasta nici băiat si vezi ca eu nu te-am jignit. Daca nu poti sa imi accepti parerea ignorama.

| anonim_4396 explică (pentru Freya1):

Îmi plac persoanele ca tine.Nu puteti raspunde la obiect pana nu faceti câteva remarci inteligente sau dezinteresate care sa te facă pe tine sa te diferențiezi de restul turmei.Sa para ca tu pui preț si pe alte lucruri, nu nuami pe aspect.Dar din moment ce întrebarea face referire strict la aspect, nu dovedești decât ca ești ipocrita si încerci sa maschezi evidentul.
Si eu pot spune ca am avut un iubit fără un picior, dar asta nu înseamnă ca am un fetish pentru ologi.Nu înseamnă ca îmi plac mai mult barbatii handicapați dpdv fizic.Intelegi unde bat? Nu contează cum e actualul.Il iubești, ai descoperit la el unele calități care in opinia ta compensează orice lipsuri ale aspectului.Asta nu înseamnă ca nu e loc de mai bine.Plus ca nici tu nu ești model.Nu poți sa ai pretenții la bărbați de un anumit fel.Asa ca nu,nu e relevant ce iubiti ai avut,pentru ca principalul criteriu in alegerea lor nu a fost aspectul.
Tie îți place asa? Fara alte paranteze si pretexte, chiar preferi un bărbat slab decât unul care chiar face sala? Indopat cu steroizi, cum spui tu
Iarasi, încerci sa arunci vina pe societate, pe moda, pe trend.E ca si cum ai spune ca e un trend sa-ți placa frumusetea.Aici nu e vorba de o preferința care poate fi persoanala.Ca de exemplu preferința ta pentru înghețată de vanilie in detrimentul celei de ciocolata.Aici vorbim de frumusețe.De standarde acceptate de toți.Tie nu îți place "asa", tu doar nu concepi sa răspunzi la o întrebare legată de aspect fără sa te legi de virtuțile sufletului.Nu cumva sa para ca pui preț pe plăcerile carnale laughing

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă răspundem simplu 2 oricum se trezeau 50 care să zică "pfff prefacuto nu iti place ce ne place la noi toti nu esti om".Am tinut sa plusez cu ce am zis pentru a da de inteles ca nu caut un tipar neaparat si ca prefer mai de graba un om cu un fizic normal decat musculos, dar cu care sa am ce vorbi si care sa aiba alte calitati, sau care sa fie bun din alte privinte.Nu am spus că nu e ok un om cu muschi sau ca nu este frumos, cum de altfel poate sa fi frumos si ok si unul mai slab sau mai gras, dar nu pot acum sa ma dau in rand cu lumea doar ca sa nu te supăr pe tine sau pe nu stiu cine si sa spun "ba esti nebun daca nu ii număr patratelele sau nu ii pot masura brandu cu cu metru nici nu ma uit la el". Încercați să acceptați ca nu e vorba neapărat ca nu te f...ti scuze expresia, sau ca iti iei ultima arătare langa tine, e vorba ca poti sa iti iei un om normal cu care sa fi pe aceias lungime de unda si cu care sa te simti bine iar treptat daca vrei mușchi poate sa isi faca sau sa faceti impreuna.Nu sunt ruptă din soare sa fac nazuri si pretentii, dar daca tie ti se pare exagerat ca imi place sa am langa mine un om normal nu stiu ce ai zice de cele ce zic ca le plac slabi sau grași.

| anonim_4396 explică (pentru Freya1):

"Un om cu fizic normal, dar cu care am ce vorbi si care are alte calități" Tot nu pricepi, nu? Tot pe a ta o ții.Nu e vorba de alte calități.Nu e vorba sa fiti pe aceeași lungime de unda.Nu trebuie sa te facă sa te simți bine. Poate fi si ultimul retardat.E vorba doar de aspect.
Dacă vezi 2 tipi pe strad(ignorând fata) unul slab si "unul cu muschi", pe care îl alegi? Sau, dacă sunt 2 tipi care arată la fata exact la fel,cu aceleași calități,la fel de inteligenți,carismatici, amuzanți s-a.m.d, unul slab si unul cu muschi, pe care îl alegi? Nu e vorba de relații, de iubit, de un viitor soț/tata sau alte tâmpenii.La fel de bine ar putea sa îți dea cineva 2 poze cu tipii ăștia si tu sa alegi.Ce e asa greu de inteles?

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

O lungesc degeaba cu tine.Eu cand aud ce fel de barbat prefer ma gandesc ca langa mine nu sa il vad pe strada iar eu nu ma pot lua doar după aspectul fizic.
Mai pe scurt tot 2 aleg si închei discutia.

| Dalmore a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu chiar nu te lași până nu ești proastă până la capăt.

| anonim_4396 explică (pentru Dalmore):

Nu te-ai plictisit de voturile astea? Nu faci decât sa demonstrezi cât de cretina ești, si tu, si prietenul tău cu care împarți același unic si amărât neuron.Atat de mult te-am marcat încât îți pierzi timpul (probabil nu ți-l pierzi, nu cred ca ai putea sa faci ceva mai bun cu el)evaluând-mi mie răspunsurile.Trist.

| Dalmore a răspuns (pentru anonim_4396):

Cât de previzibilă ești. Pusesem pariu cu never că te activezi legat de voturi daca îți zic ceva rolling on the floor)) mersi

| Dalmore a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai las-o pe asta cu timpul, că nu-mi ia nici 2 minute și nu e ca și cum ai fi ascunsă pe site-ul ăsta, ai destul timp liber sa comentezi peste tot având în vedere că în 2 săptămâni ai bacul... sad

| anonim_4396 explică (pentru Dalmore):

Cu plăcere happy
Mda, 2 minute, si pentru ce? Eu nu te bag in seama(nu te-am băgat pana acum si nici nu o s-o mai fac), dar tu cerșești atenție prin orice mijloc de grădinița.
Si never are bac-ul.Probabil are mai multe motive sa-si facă griji decât am eu.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

A?

| Dalmore a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar nici eu nu te bag in seamă, îmi exprim părerea față de raspunsurile tale prin minunile pe care ni le-au pus adminii la îndemână. Ce are never, mă? Ești cam prost informată.

| anonim_4396 explică (pentru Dalmore):

Ce are never? Ce, vrei sa spui ca el a luat bacul din prima sesiune? Incredibil.Iti trebuie un iq de 2 cifre sa reusesti.Ma mir ca-l are.
Ești penibila deja.Dar da, ai dreptate.Normal ca am picat.Sunt mai proasta decât crezi.Dar o sa-l pic si acum, asa ca de ce sa-mi bat capul? Prefer sa ma joc cu tine.

| Dalmore a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ești penibila mereu. La cât ești de confuză nu știu cine cu cine se joacă rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru Dalmore):

Ar trebui sa fii fericita.Ori n-am luat bacul, ori am 15 ani si habar n-am când e de fapt bacul.
Ori îmi bat joc de tine.Dar si in cazul asta ar trebui sa te simți flatata.

| Freya1 a răspuns (pentru nimportequi):

Nu stau sa ii caut pe net dar chiar si astea daca au spus cred ca sunt suficienti pentru ca pentru multi ei sunt un exemplu iar in privinta asta mi se pare ca nu unul bun.
Eu stiu doi băieți, unul mai mic cu un an ca mine altul cu 2, 3 mai mare cam asa care au luat steroizi si arătau super bine.Nu au luat până sa se umfle exagerat dar s-au făcut bine într-un timp scurt.Gandestete ca eu am 24 de ani, deci unul din ei 23, celălalt 26, 27 si au încetat să mai ia si sa mai frecventeze sala in mod regulat cum au facut pana atunci, din cauza munci, a anumitor probleme și au tate frate si pielea gretoasa.Recunosc ca nu exagerat pentru ca totusi au 20 si un pic de ani dar totusi după ce au arătat asa, acum...
În fine eu nu ma bag in chestiile astea, eu una nu iau, imi mentin parerea si prefer un om ce e normal sau si daca e mai atletic sa fie din dieta sport nu injecții si pastile.

| Dalmore a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai zis că mă ignori și uite cum crizezi aici, aww. Dar nu mă supăr, îmi place să ajut persoanele nevoiașe.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cred că nu fusesei băgată în seamă de mult ))

| Dalmore a răspuns (pentru anonim_4396):

Dă din coadă ca un cățeluș.

| Endoryus a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi ca o sa ajungi cu astia 2 ca mine cu frustratel. Sa te bage ei in seama si tot ei sa faca misto de tine ca cica tu ii urmaresti.

| Dalmore a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici crush-ul ei se pare

| anonim_4396 explică (pentru Endoryus):

Proasta idee sa-mi scrii mie.Acum se iau(indirect)si de tine.

| Endoryus a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca voiam sa ma ascund iti scriam in privat unde nu puteau vedea. E la mintea cocosului. Oricum, pispalacii astia 2 au ani de mancat fasole pana ajung ca ala. Diferenta mare dintre 2 copii prosti si unu de 30 de ani.

| Arrakis a răspuns (pentru anonim_4396):

De el se lua oricum aproape tot site-ul de mai bine de doi ani incoace, dar la ce armura de nesimtire are nu ar intelege oricum niciodata ca face ceva gresit doar plimbandu-si hoitul virtual la intrebarea asta aicisa, pe site-ul asta aicisa, pomenind si de godfatherii lui pe aicisa.

Apropo, daca esti in cautare de lectii avansate de narcisism si barfa profesionala apeleaza cu incredere la "ochiul albastru".
Oricum trebuie sa intelegi ca esti doar o alta tipa din seria celor cu care imparte el ceva pe acest site (in afara de narcisism si ignoranta, lauda de sine stricata si aroganta ieftina).
Uite cine e marele Endoryus: https://www.youtube.com/watch?v=b8uK6__yq-Q (cosmarul lui)

| anonim_4396 explică (pentru Arrakis):

Nu ma baga in cearta voastra.
Ca se ia "aproape tot site-ul" de el nu înseamnă ca problema e la el.Nu are nicio relevanta.Majoritatea sunt mediocri.Conteaza mai mult cum sunt oamenii care nu se iau de el.
Presupun ca ai găsit întrebarea asta urmărind răspunsurile lui.Nu văd cum te face asta mai breaz.
Nu impart nimic cu el.Aroganta mea e a mea, aroganta lui e a lui.Si in ce ma privește, n-a fost deloc ieftină.

| Arrakis a răspuns (pentru anonim_4396):

Iar incepi cu proiectia? Cine te baga pe tine in cearta noastra? El te-a bagat. Nu imi asuma mie vina lui.
Fii fara griji ca el e regele mediocritatii.winking
Nu am gasit intrebarea asta datorita lui, nici tie.
Poate va suna si mai ciudat ce zic, dar de fapt il urmaream pe Nevermore, care e departe de mediocritatea voastra tongue

| anonim_4396 explică (pentru Arrakis):

Bine,atunci nu ma băgați.Mai bine? Desi el făcea o paralela între tine si porumbeii de mai sus, tu te referi doar la el.
Mda, pe never îl da inteligenta afara din casa. Poate e inteligent, dpdv al învățatului propriu-zis.Dar in rest... vai de capul lor.
E departe de mediocritatea mea pentru ca e împotriva mea? Dusmanul dușmanului tău e prietenul tău?laughing
Știi, mi te adresezi mie.Si ma indoiesc ca ma respecți atat de mult cât sa îmi vorbești la persoana a 2-a plural. Daca vrei neapărat, scrie-i si lui endo separat.Dar nu folosi pluralul.

| Arrakis a răspuns (pentru anonim_4396):

Nimeni nu e perfect, nu am venit sa laud pe cineva si sa injosesc pe altcineva asa ca sa ma dau in spectacol. Crede-ma ca discutia asta nici n-avea loc aicisa daca nu-mi dadea ignore ochiul albastru. Dar tu de ce crezi ca mi-a dat ignore?winking El insusi a zis-o, nu vrea sa se ascunda, ii place sa fie facut de rusine public, orice fel de atentie ii convine, chiar si negativa.

| anonim_4396 explică (pentru Arrakis):

Ca nu vrea sa vorbească cu tine.Eu de asta i-as da ignore cuiva.Presupun ca asa gândește si el.
Degeaba îmi spui mie.N-am idee de idilele dintre voi

| Arrakis a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca stii ce gandeste inseamna ca esti o comoara pentru el.
Dar... comoara sau nu, vezi ca trebuie sa muncesti, nu-i place sa intretina pe nimeni.
Macar vezi video-ul ala si vei intelege.

| anonim_4396 explică (pentru Arrakis):

Sunt o comoara independenta.Sa adaugi si "pentru cineva" îmi diminuează valoarea.
N-am zis ca as știi.Nici n-am pretenția sa știu.
L-am văzut.Zi-mi ca nu crezi ca seman cu aia laughing

| Dalmore a răspuns (pentru anonim_4396):

Aș ști* sad eu zic să te grăbești, că mai ai puțin până la bac

| anonim_4396 explică (pentru Dalmore):

N-am răspunsuri atat de interesante.Sincer.Mai bine citești o carte.Sau te arunci de pe un bloc.Nu merita sa mi le urmărești doar ca sa comentezi si sa pari deșteaptă.Cu accentul pe pari.

| Dalmore a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu incerc să par nicicum, că eu nu sunt tu laughing. Ai putea sa faci ceea ce-mi recomanzi mie. Dar să incepi cu o carte de gramatică elementară.

| anonim_4396 explică (pentru Dalmore):

Never in picioare laughing
Tu nu ești eu, din fericire.Zi mersi si taci.Nu încerca sa pretinzi ca ai ști cum sunt eu de fapt, pentru ca habar n-ai.Nici tu, nici bff-ul tău.
Ma indoiesc ca ești tu in măsura sa-mi reproșezi greșeli gramaticale.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dc mă tot aduci în discuție?
vrei un os?

| Dalmore a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar că din fericire. Nu-mi doresc să-mi urăsc viața și să caut milă și atenție in cele mai odioase feluri rolling on the floor. Știu ce văd. Și nu te văd bine in viitor dacă la vârsta asta ești atât de distrusă. Măcar bacul să-l ai.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De ce îmi tot urmărești răspunsurile? N-ai nimic mai bun de făcut?
Nu-mi vine sa cred ca avem aceeași vârsta laughing dacă ai avea cu vreo 13 ani mai puțin, as intelege.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ești peste tot, nu trebuie să te caut...

| anonim_4396 explică (pentru Dalmore):

Nu-mi urăsc viața. Urasc anumite parti din ea. Unele le ador.
Normal ca nu-ți doresti sa îți urăști viața.In afara de mediocritate si lipsa de elegantă, nu ai motive.Desi pentru mine astea 2 ar fi suficiente cât sa ma determine sa-mi pun capăt zilelor.
Mila? Mi-ar fi mila pentru tine, dar nu-s in stare.Atentie? Cine caută atenție? Eu, care nu te-am băgat in seama pana când ai început sa fii umbra mea pe site sau tu, care îmi evaluezi răspunsurile, toate răspunsurile si îmi comentezi aiurea, la întrebări care nu au nicio legatura cu tine?
Știi ce vezi.Vezi ce vreau eu sa vezi.Si cum creierul nu prea te ajuta, ai si tendința sa înțelegi prost ce vezi.
Eu ma văd foarte bine in viitor.Si faptul ca acum sunt "distrusa", cum spui tu, constituie un avantaj.
Am bac-ul.Dar tu crezi ce vrei.Din partea mea, considera-ma o semi-analfabeta cu 4 clase.Mi-e totuna.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Peste tot? Nu ți se pare ciudat ca prietena ta mi-a comentat la un răspuns la o întrebare pusă acum 4 zile? Si ca ai apărut si tu, la aceeași întrebare?
Fie ti-ai pierdut calendarul, fie admiți ca te faci singur de ras.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Povestea vietii tale:
Uite viata mea e foarte complicata, sunt certata cu parintii, maica-mea e o curva ordinara, tata e un betivan nenorocit. Am trust issues, eu am trait mai mult cu fratele meu care mereu m-a violat si m-a maltratat. Am fost rapita la varsta de 5 ani si asa mi s-a instalat si Sindromul Stockholm. A da, mai trebuie sa iti zic si ca sunt foarte depresiva? Nu stiu, numai prietenii ma mai tin in viata si glumele de pe scriitorul si nimenidenicaieri. Paginile astea 2 m-au inspirat sa-mi fac si eu una, fetita_. _timida, unde imi expun toate starile si problemele. Mai trebuie sa zic ca sufar de daddy issues? Da, ador sa fiu batuta si sa ma stranga o mana de asta de barbat puternic de gat sa dea cu mine de toti peretii. A da, si le cer baietilor poze cu parul lor pubian pentru ca mi se pare foarte hot Geeeen auzi ai si tu o tigare ca ma duc sa ma intalnesc cu Ramona, Andreea si cu Gina si vin si skaterii aia super hot. Si ce daca miros, mie imi plac, ok? Hai ne auzim te pup paaaaaa

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Când n-ai contraargumente, recurgi la insulte ieftine?
Zii ce vrei despre mine.Chiar nu-mi pasa.Fa si un fan page dacă ești atat de obsedat de mine si toate fanteziile tale sexuale sau literare gravitează in jurul meu.Dar sa te iei de mama/tata? Cat de idiot trebuie sa fii?
Ești penibil, dar probabil nu-ți dai seama.Cu un iq similar cu cel al unei maimuțe, ce așteptări pot sa am.Ma mir ca ești capabil sa articulezi cuvinte.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu are nicio relevanta.Majoritatea sunt mediocri.

si tu cum ești? sta in natura umana sa se adapteze, in momentul cand avem satisfacute nevoile fizice, emotionale nu simtim nevoia de dezvoltare intelectuala

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu mai fi asa nervoasa ca am dat un copy paste hoo

| Dalmore a răspuns (pentru anonim_4396):

"Mi-a tot una" laughing bună glumă. Calm, fulg de nea, o să iei bacul. Nu trebuie sa fii așa supărată. Și din a 3-a încercare, tot e ceva.

| RAY a răspuns (pentru Dalmore):

Pisicuta iar e in ring

| Dalmore a răspuns (pentru anonim_4396):

N-are prieteni sad

| Dalmore a răspuns (pentru RAY):

Încerc să fiu mai blândă că văd că e sensibilă.

| anonim_4396 explică (pentru Dalmore):

Mi-ar plăcea sa-ți spun ca si tu ai sa devii mai inteligenta, dar nu e cazul.
E amuzant, dar nu știu dacă ești capabilă sa înțelegi.Tu te "cerți" cu mine invocând argumente tampite si făcând afirmații lipsite de orice baza sau justificare.Stii tu dacă am luat sau nu bacul? Macar leagă-te de ce știi sigur.Macar pari inteligenta, dacă nu ești.

| RAY a răspuns (pentru Dalmore):

Daca e chiar e pe bune povestea data de Nevermore e trist, nu incerc sa o barfesc, dar e trist

| Dalmore a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai gata că mi-e milă de ea, e sensibiluță sad

| RAY a răspuns (pentru Dalmore):

Pisicuto dar de ce va certati? sau e doar o descarcare emotionala?

| Dalmore a răspuns (pentru anonim_4396):

E amuzant că nici tu nu ești capabilă să înțelegi că nu știi absolut nimic despre mine în afara de anul nașterii și poate nici pe ăla laughing.

| Dalmore a răspuns (pentru RAY):

Așa se mai descarcă ea uneori. Nu mă cert, doar râd de ea laughing.

| FreddieM a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt de acord cu opinia ta. O persoana cu evident aspect atragator place tuturor ce naiba, fie fata sau baiat, indiferent ce ai acasa. Si aidreptate, intrebarea e generica si se refera doar la estetica corpului uman, nu pretinde detalii.

| anonim_4396 explică (pentru FreddieM):

Știu ca am dreptate

| FreddieM a răspuns (pentru anonim_4396):

Bravo ca ti-ai dat seama ca ai avut dreptatewinking

| Andreeush a răspuns:

Între 2 și 3 laughing

| Plato a răspuns:

3.7 miliarde de fete/femei. Fiecare cu o viziune diferita. Nu poti sa formezi o parere generala bazandu-te pe 2-3 raspunsuri de aici. Fii cum te simti tu bine, nu mai cauta aprobare, nu te mai mula pe niste opinii subiective.

Răspuns utilizator avertizat
| DarthNiger a răspuns:

Nu toate femeile prefera acelasi tip de barbat, e o intrebare mult prea generala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este o diferenta intre ce prefera si ce vrea o fatã.
O sa gasesti pareri nu prea diferite majoritatea spunand ca il prefera "normal".

Dar iti spun eu ca in mai bine de 80% din cAzuri dpdv fizic le plac cei mai solizi si cu masa musculara/inalti. Dar nu recunosc, il prefera "Normal" Dar doar din cauza ca daca ar avea 6pack si masa musculara. Ar insemna ca se uita mai multe fete/femei la el si le este frica sa nu il piarda deoarece automat competitia dintre ele creste laughing

| lilith16 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi place de tine si imaginaţia ta, nu stiu de unde le scoti dar esti pe bines baiatu, hai sa iti zic ceva, daca au muşchi sau nu au nu schimba cu nimic faptul ca sunt idioti sau redusi la creieras, zic sa iei si asta in considerare data viitoare(((; daca exista fete care clasifica in 2019 baietii după muschi e trista lumea in care trăiesc ele sau dacă ai dat tu de fete de genu ca pare ca stii despre ce vorbesti

| anonim_4396 explică (pentru lilith16):

In general oamenii care se uita doar dupã aspectul sunt tristi si superficiali. Sunt perfect de acord cu asta. Legat de "idioti si redusi la creieras","prosti" etc etc te cam pripesti. Nici mie nu-mi plac anumite caractere dar nu pot jigni, nu e etic.

| lilith16 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am avut parte de caractere de genul, de asta jignesc, pentru o schimbare, critica poate puţin acida

| Dragosdoar a răspuns (pentru lilith16):

Draga,nu vei vedea niciodata un barbat cu muschi prost si care nu are nimic in creier. Sportul te face destept si frumos in acelasi timp. Ai tu exemple din viata ta cand barbatii bine facuti si aratosi erau idioti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă e să mă leg strict de fizic, prefer bărbaţii cu o constituţie fizică normală, însă nu m-ar deranja nici să fie mai musculos atâta timp cât nu e exagerat (îndopat cu steroizi).Eu nu pot să zic că sunt grasă, dar sunt mai voluptoasă şi nu mi-ar plăcea să am lângă mine unul prea slăbănog cu două crenguţe în loc de mâini, să am eu bicepsul mai mare decât el.Asta e doar părerea mea.Gusturile nu se discută.Am prietene care au avut numai iubiţi slăbănogi de exemplu.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Inaltimea conteaza?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Da,îmi place să fie mai înalt decât mine, dar eu, fiind mică de înălţime, nu am întâlnit băieţi mai scunzi decât mine până acum.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai 1,50?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

1,60*
Tot scundă sunt.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti ai facut un complex din asta?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Un iq peste 100.Studii superioare sau ma rog, echivalentul lor.

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ba da, au legatura.Si nu vorbeam de a reuși in viața, vorbeam de definitia mediocrității.Si a opusului ei.
Dar ca de obicei, nu înțelegi.Sau te faci ca nu înțelegi.

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu am fost niciodată complexată din cauza asta.Mi-ar fi plăcut într-un fel să fiu cu vreo 5 cm mai înaltă, dar nici nu e o tragedie că nu sunt.Fiind "obsedată" ca băiatul să fie neapărat mai înalt decât mine + ce am zis în primul răspuns, faptul că sunt mignonă e un avantaj.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti fata nu conteaza asa mult, daca erai baiat era un cosmar

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu te impiedica nimeni sa ma intrebi.

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Cum dracu sa fie adevarata? rolling on the floor
Si de ce crezi ca el ar știi "povestea" mea?
Nu; nu e.

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Posibil.Cunosc multe fete care vor, ca şi mine, băieţi mai înalţi decât ele.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Inseamna ca are imaginatie, fantezi sexuale, asta ma intrebam si eu, nu esti genul care sa iubeasca socializarea

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta va ofera siguranta

| Vikaa a răspuns:

2.

| MPersephone a răspuns:

Inteligent.

| 90210 a răspuns:

Nu-mi plac baietii slabi de zici ca ii sufla vantul. Nu-mi plac baietii care zici ca s-au mutat la sala. Vreau doar sa fie putin mai inalt decat mine (eu am 1.70, deci nu e imposibil), vreau sa fie mai solid, dar nu neaparat cu masa musculara, sa se imbrace cat de cat okay (adica sa nu aiba tricouri cu desene etc cum avea la 15 ani). Asta e tot ce vreau din punct de vedere fizic.

Răspuns utilizator avertizat
| ihnei a răspuns:

Un barbat adevarat trebuie sa fie solid si cu ceva masa musculara.

| sadrian46 a răspuns (pentru ihnei):

Și ce faci, când te uiți la un bărbat, dacă nu e adevărat, și nu e nici unul adevărat în jurul tău, că nu au chef să meargă la sală. te călugărești sau îl accepți ca partener și pe unul slăbuț, de 1, 5 metri cu chelie?