| 6fon a întrebat:

Întrebare pentru fete: Ce vă atrage la un baiat?

9 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Bani și mașina.

| alina2k18 a răspuns:

Grosimea portofelului laughing sau LA PORTOFEL cum ar zice agramatii de p-acilișeawinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru alina2k18):

Bine măă, Dana Budeanu de pe TPU. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa aiba simtul umorului
Sa nu fumeze
Sa nu bea
Sa fie frumusel
Inalt
Slab
Sa aiba gropita
Sprancene frumoase
Sa se ingrijeasca
Sa aiba ochii caprui inchis/negrii
Sa nu aiba barba/mustata
Sa aiba o pisica (sau mai multe pisici)
Sa aiba o voce draguta
Sa fie bland si iubitor
Sa aiba un suflet bun

| Andresso a răspuns (pentru anonim_4396):

Cam multe doriti laughing, inalt nu sunt si nici gropițe n-am, in rest ma regasesc in toate.
Am zis asa, ca idee

Răspuns utilizator avertizat
| Paul0007 a răspuns:

Pe alina asta o mănâncă rau vad în gaură neagră, începe cu ironii la adresa unora, ce ai pățit fata mea nu iti mai potolește hormonii taurul cu care stai, ăla bine făcut și nu stiu cum

| Ionelymary a răspuns:

Să fie om, sa fie dulce, sa fie copilăros, sa nu fie foarte bogat, un statut de om modest, sa fie un pic narod, romantic, sensibil, cu suflet mare și curat, sa creadă în Dumnezeu, sa fie glumeț, sa mă facă să zâmbesc întruna

| Andresso a răspuns (pentru Ionelymary):

Ma regasesc in toate, mai putin la ultima, n-am stat îndestul cu vreo fata ca sa o fac sa zambeasca întruna. Inca n-am avut norocul sa gasesc una asemenea mie.
Ca idee am spus asa, sa stii ca mai sunt baieti cu frica lui Dumnezeu și copilăroși, dar ii gasesti mai greu in ziua de azi.
happy