| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete! Ce va place mai mult? Sa faceti sex vaginal sau sa vi se faca cunnilingus?!

24 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Intrebarea era pentru fete. sa inteleg k cai care au raspuns si erau baieti sunt homosexuali?! naspa pentru ei!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Să mă pupi in cr

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Obsedatule.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AriannaAri):

Ti a plăcut nu?

| AriannaAri a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Ce anume?
Ceea ce i-ai zis?

| AriannaAri a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Pai da, adica am intrat eu linistita pe intrebare sa vad ce mai este si cu asta si vad dintr-o data "Sa ma pupi in c*r. Obsedatule" laughing, m-a bufnit rasul imediat.
I-ai taiat tot elanu la baiat.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AriannaAri):

Ție ca fată ți se par normale astfel de întrebări pe care le pune băiatul acela? Eu cred că nu. E indiscret, sînt lucuri intime și personale.

| AriannaAri a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Daca mi se pareau normale, raspundeam, dar n-am raspuns pentru ca, cum ai spus si tu, sunt lucruri intime ce nu trebuie sa le stie tot satul happy.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AriannaAri):

Este.

| Ella3133 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Bine ziswinking

| Ella3133 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Da tie cum ti-ar place?smugsmug

| Liviu_2019 a răspuns:

Se scrie cullingulus big grin

| eurynomus a răspuns (pentru Liviu_2019):

Uita te in DEX mai bine

| Liviu_2019 a răspuns (pentru eurynomus):

Ai dreptate domne big grin

| Brâncuşi a răspuns:

Baa spider-man ca sa iti raspuns fai o poza lu tactu ras in cap si trimite-mi-o pe speed_danutzbig grin astept poza:X big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai sa caut ce inseamna culiungus astarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie imi plac fructele de padure

| EvelynCocainIIIa6 a răspuns:

straight faceMie nu-mi place sa ma linga unu un p***a, dar nah.Mai fain cand tio da tare si repede; O Si zi merci ca am raspuns normal, nu gen:imi placcerealele si biscuitii si mama si tata laughingSau poza cu tatatu ras...sau cea mai tare: stai sa caut ce inseamna culiungus asta straight face

| anonim_4396 explică (pentru EvelynCocainIIIa6):

Little perv frkkkthumbs down

| Elena2106 a răspuns:

Ce inseamna cunnilingus?

| Doomnezeu123 a răspuns:

Cel mai potrivit pentru o fata este cunnivaginulus.

| Ruffneck a răspuns:

Imi plac cerealele.