| Despacito654 a întrebat:

Am și eu o întrebare pentru fete.Cum preferati: ca iubitul vostru sa fie epilat pe picioare sau nu?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca pentru majoritatea fetelor, asta este ultima cerinta de la un băiat. Altele sunt cerintele lor.

2 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

La noi, baietilor care nu au par pe picioare li se spune fatalai. In homosexualitate acestia au un loc bine definit.

| Nemessys a răspuns:

Degeaba intrebi aici ca (POSIBIL) toate sa-ti raspunda cu,, da, prefer sa fie epilat" daca iubitei tale, nu ii place. happy Sper ca intelegi ideea.

Apropo, daca ar fi sa o faci, fa-o pentru ca asa preferi tu, nu pentru ca asa iti cere ea sau invers. tu vrei sa o faci dar ea iti zice sa nu.