| Anonimusus199 a întrebat:

Intrebare pentru fete, cum ati vrea sa fie partenerul?

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Viu

| RAY a răspuns:

Urat,plictisitor,baiat cuminte,de casa,ascultor de mama lui, monoton,care sa asculte de mine sa fie catelul meu drag,cand ma plicti de el fug la un badboy curvar,nermernic asa cum e dar e atragator,frumos si ma tine numa in tensiune, drame, plansete, cearta e o viata super, dar pe la 30 de ani o sa ma compromit cu un catelus de asta si o sa i fac copii sper nu cu el si cu un badboy si bolovanul sal creasca, apropo carcaterul conteaza cel mai mult ca detecam sufteul asa bine da ma avem niste ochii super cool dotati cu tehnologie supranaturala

| h3r a răspuns:

Insuportabil.

| ALittleDeath a răspuns:

Destept

| KKsistper a răspuns:

O persoana increzuta in sine si in ceea ce simte, pentru ca barbatul e capul la tot.Intelept,intelegator si gingas fata de mine.Nu e neaparat sa daruiasca flori in zile obisnuite, dragostea nu se manifesta prin cadouri, ci prin fapte.Eu sunt pe primul loc,nu prietenii, nu colegii, nu orgolie si midria lui, eu. Puternic si curajos, nu eu sa-l apar cind e nevoie.Fidel-cel mai important, daca ai ales una fii bun si reapecta alegerea ta, nu umbla pe la 10.Romantic in situatii necesare, sa faca o supriza, cit se mica nu ar fi.Si in final a meu sa fie, e cel mai important

| 3jumate a răspuns:

As vrea sa aiba 3 metri jumate