| Gg26 a întrebat:

O intrebare pentru fete. Nu vreau raspunsuri prostesti happy. In ce zone ati vrea sa se finalizeze partenerul vostru?! Si de ce?!

Raspunsul cu cel mai mare lux de amanunte si cel mai sincer are o funda >:"

Răspuns Câştigător
| XxBlueRosexX a răspuns:

Sincera sa fiu in mine dar si pe burtica...e foarte misto cand se termina inauntru e o senzatie foarte placuta sa simti "lichidul" cald in tine. happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca este o intrebare pentru fete, cu toate astea cred ca ar fi binevenita si o parere de la un baiat.

De exemplu mie, imi place sa finalizez prin vecini. Sau prin prietena cea mai buna. Sau pe o plaja, eventual intr-o sticla cu un mesaj de ajutor.

Răspuns utilizator avertizat
| DarkShaddws a răspuns:

Nu conteaza prea mult..important e sa nu o faca in primele 5 minute

| amikta a răspuns:

In mine este o senzatie misto, dar trebuie sa ai grija ..ca poti ramane insarcinata...