| Robinsonbbv a întrebat:

Întrebare pentru fete: Cum v-ați simțit când v-ați băgat prima oară penisul în vagin? Ce senzație ați avut/simțit când ați făcut sex prima oară, fizic vorbind? Cum descrieți, în cuvinte, senzația pe care ați simțit-o?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiecare fata/femeie este diferita si evident ca nu vom face aici descrieri erotice ori pornografice, fiindca acest site NU permite asa ceva.

| 199onur7 a răspuns:

Ești un om foarte murdar nu știu cum poți săte suporți și sa ai conștința liniștită cand pui așa întrebări murdare și fără puțină rușine. Cum te simți dupa ce ai spus mizeria asta? Tu nu ai rușine puțin măcar sa întrebi o fata o femeie așa ceva tu chiar nu ai puțină rușine? Te lasă conștința liniștit după ce faci mizeria asta? Ce intrebare este frațiorul meu? Dece faci așa frate? Șterge rahatul ăsta mai bine frate nu-i bine ce faci încetează sa faci așa ceva te rog frumos este urât frate si murdar rău ce faci puneți niște așa întrebări uni de aicia ma ia durere de cap și rămân put și mască cum sa existe așa ceva Doamne ma intreb întruna.

| 199onur7 a răspuns:

Te mai chinui sa faci si cont nou sa pui intrebarea asta vai de capul tău. Faci o adresa de email apoi cont pe TPU si vi aicia să întrebi mizeria asta fără ba un pic de rușine față de tine măcar săte întrebi și tu măcar e bine mă ce fac eu e bine ma sa vorbesc așa murdar și urat sa intreb eu așa ceva o fata o femeie jale... nu te gândești ba ai o mamă ai o soră cum dracu ma sa fi atâta de bolnav...