| andrei11554324 a întrebat:

Fetelor, ce simțiți voi, femeile atunci când faceți sex cu un bărbat, fizic vorbind? Ce senzație aveți în acel moment foarte intim, cum ați descrie voi în câteva cuvinte acea senzație din timpul actului sexual? Presiune plăcută, căldură, plăcere intensă, vibrații sau mai mult decât atât? Nu mă refer la senzația din timpul orgasmului ci la senzația din momentul în care penisul pătrunde în vagin, pe durata actului sexual.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce indiscret esti, ce femeie crezi ca i ti va spune asa ceva?

| Hyperion7 a răspuns:

Tare mi-e că nimeni nu o sa îți zică totuși nimic laughing

| Marius22222222222 a răspuns (pentru Hyperion7):

Na că s-a trezit Carmen sa ii spuna

| Marius22222222222 a răspuns:

Și cine crezi că îți poate explica?

| StoicAnalysis a răspuns (pentru Marius22222222222):

Tocmai a zis cine, in intrebarea lui. Cu siguranta nu un barbat laughing

| CarmenCraciun a răspuns:

La mine cand patrunde penisul in vagin simt ca parca sunt despicata in doua. Penis inseamna peste 18 cm si peste 6 cm grosime.