| AndraDaPretty a întrebat:

Intrebare pentru fete: Ati cerut prietenia unui baiat? (intrebandu-l sau sarut)

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu ştiam că prietenia (dragostea) se cere.
Ea se câştigă. În timp. Şi este o muncă în echipă.

Plus, astfel de lucruri nu se întreabă. Se subînţeleg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodată.
Şi nici nu o voi face.

| StayChill a răspuns:

Prietenia unui baiat? Daca e vorba sa fim prieteni normali (nu altceva) iti spun sincerbig grinA.Eu am cerut prietenia multor baieti, chiar si cei enervanti.Nu se stie cand iti trebuie :d.

| StayChill a răspuns:

Frate...daca stiam despre ce era vorba jur ca nu mai raspundeam, dar, daca tot scriu din nou, cred ca as putea sa iti raspund.NU CERE NICIODATA PRIETENIA UNUI BAIAT!

| OaNa8690 a răspuns:

Pai mai bine ii spui de cat sal saruti si apoi sa te refuze adica eu de obicei ii spuneam apoi ne sarutam happy