| Alis_5793 a întrebat:

Intrebare pentru fete: Ce va place sa vi se ceara prietenia sau sa fiti sarutate? Spuneti de ce si cum vreti sa fie momentul, cum sa se intample, cum sa va intrebe sau sarute?

5 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Daca un baiat nu te cunoaste de asa mult timp mi se pare normal sa-ti ceara prietenia, daca ma cunoaste de mai mult timp ar fi frumos si un sarut

| Insanity a răspuns:

Sincer nu as vrea sa puna prea multe intrebari thinking
Si cu sarutul... sa treaca direct la actiune, fara interogatoriu laughing
Eventual undeva unde e umbra, langa un copac, in parc sau in alta parte, unde mai exista si alti oameni, nu ma deranjeaza ''compania'' laughing

| killerkiss a răspuns:

Mie mi-ar place sa ma ia asa pe nepregatite si sa ma sarute...asa ceva cum este in filme. Adica fata vorbeste si baiatu o intrerupe si o saruta.

Funda? :*

| FluTuRaS_2810 a răspuns:

Pai mai bine sa ma sarute sa fie multa lume prin preajma cum ar fi in parc sau intr-un club si acolo sa ma sarute... fundita? plzplzplz

| Delia_5516 a răspuns:

Am fost sarutata atunci cand ne-am intalnit prima data, pentru ca putin timp am vorbit pe mess si tel... as prefera sarutul happy big grin