| Gabdag a întrebat:

Întrebare pentru fete...
Dacă aveți orgasm înaintea băiatului sunteți confortabile sa continue actul sexual până când au și ei orgasm?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cum adică confortabile?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Marele avantaj al femeii happy orgasme multiple.

| Violleta2022 a răspuns:

Da! O fata/femeie poate avea orgasme multiple in aceeasi partida sexuala, fata de barbat care dupa ce termina de ejaculat, nu mai poate continua.

| mihai69 a răspuns:

Unele da, altele nu. Nu toate femeile sunt multi/pluriorgasmice.

| anonim3247 a răspuns:

O femeie poate avea 4 - 5 orgasme la o partidă de sex de 40 - 60 de minute așa
- se relaxează ușor după fiecare orgasm
- bărbatul reduce ritmul
- este foarte OBOSITOARE pentru femeie o partidă de sex cu 4 - 5 orgasme
Cea mai bună partidă de sex pentru femeie este cu 2 orgasme
Femeia OBOSEȘTE după fiecare orgasm chiar dacă nu se mișcă mult în timpul sexului.

| anonim3247 a răspuns:

Problema la o femeie este că OBOSEȘTE după fiecare orgasm și NU că nu poate continua să facă sex.

| anonim3247 a răspuns:

La ce ai scris aici - sunteți confortabile sa continue actul sexual
După un orgasm urmează alt orgasm la femeie.
Deci - poate să facă sex atâta timp cât nu OBOSEȘTE prea mult după 1 sau 2 sau 3 orgasme.

| anonim3247 a răspuns:

Ca fapt divers - o femeie poate să facă și peste 500 de orgasme într-un an.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Fiecare parteneră cu care am întreținut relații sexuale a fost confortabilă cu asta pentru că de cele mai multe ori ele terminau înaintea mea

| Jus7t a răspuns:

"fata de barbat care dupa ce termina de ejaculat, nu mai poate continua."

wtf. cică nu mai poate.

| Slovcehov a răspuns:

Depinde de ea...
Nu toate femeile au orgasm, foarte putine au orgasme multiple, unele nu se mai lubrifiaza dupa orgasm sau amortesc si le ia somnul etc.
Prietena mea dupa orgasm tremura vreo 5 minute si e foarte sensibila in zona aia, eu nu insist ca sa nu o doara

| DanielZone a răspuns:

Sunt cazuri și cazuri. Unele pot continua, altele nu. Depinde de fiecare femeie/fată în parte.