| Bobo378 a întrebat:

Intrebare pentru fete: daca se zice ca si pentru voi exista prezervative, unde anume se pun? Dau funda

5 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

În interiorul vaginului. Unde altundeva! Ce întrebare stupidă!

| Bobo378 explică (pentru romeo78):

Hai zi tu Ca zilnic auzi Sau vezi prezervativ pentru femei.mi se pare o intrebare destul de logica

| corbulalbrosu a răspuns:

O anumita parte a prezervativului feminin, se introduce in vagin, iar o alta parte ramane in exterior pentru a nu intra/cade in interiorul vaginului. Mai pe intelesul tau, este aproape exact la fel cum se procedeaza si cu punga pentru gunoi, cea din care o parte a ei intra in galeata iar o alta parte ramane afara si se rasfrange peste marginea/buza galetii pentru a nu-i prermite sa cada in galeata. big grin

| Patronu1 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Îmi place ca ai comparat vaginul cu o găleată, ce e drept este ca în multe cazuri nu e mare diferență

| Patronu1 a răspuns:

Ia ghici. În vagin, unde naiba sa se pună, ca nu este ca la băieți, sa gresesti capul și sa te duci la munca cu un prezervativ pe frunte. Bafta!