| BeauSiF a întrebat:

Am o intrebare: exista prezervative pentru mine?

Am 15 ani si penisul masoara 13 cm

Răspuns Câştigător
| RainingBlood a răspuns:

13-15 cm este marimea medie, deci da, gasesti...cumpara prezervative normale, nu XXL sau mai stiu eu ce marimi sunt

3 răspunsuri:
| Marsi a răspuns:

Nu doar mai mici...

| Jackal7 a răspuns:

Nici vorba... Dar ti-l poti pune pe mana sau pe cap, o s-o faci sa urle pe biata fata laughing

| Coldplay22 a răspuns:

laughing Ok, nu stiu daca iti bati joc de noi sau nu, insa prezervativele sunte ELASTICE ca numai asa pot spune, se formeaza dupa penis, in caz ca, crezi ca iti este prea mica, cand il desfaci, prezervativul este... rasucit, cred ca sti si tu. Deci simplu! il desfaci putin... nu de tot, exact cat ai nevoie happy