| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am si eu o intrebare ce la plac la fete,flori,bani,aspect, etc?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De ce ai sters intrebarea? Nu noi alegem ce ne place, tu cand vezi o fata nu isi place de ea instant?

| Nemessys a răspuns (pentru RAY):

Si uite-i asta de genu' de baiat dorit de fete rolling on the floor.

Sunt curios cate mai sunt impresionate cu o floare. Adica nu e cine stie ce. Eu daca as fi fata, chiar nu as vrea sa primesc flori straight face. Ok. e un gest dragut dar meh. Oricum se ofilesc in scurt timp.

| RAY a răspuns (pentru Nemessys):

Degeaba ele isi doresc ceva daca acel ceva nu le atrage

| Selysium98 a răspuns (pentru Nemessys):

Gestul conteaza ^^

| Nemessys a răspuns (pentru Selysium98):

Mhm. gestul conteaza. -_-
Crezi ca mie mi-ar placea sa o ofer o floare si sa o accepte numai ca sa nu ma supere pe mine? Adica sa faca un fake reaction happy. E insuportabil si prea obvious la unele persoane. straight face

| Selysium98 a răspuns (pentru Nemessys):

Depinde acum si de tipul de persoana. Unele apreciaza gestul, altele nu.

| OldSoul a răspuns:

Eu stiam ca in general fetelor place ciocolata, si sa faca shopping.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O minte ascutita

| JustStitch a răspuns:

Daca ai masina, si e... BMW le dai gata happy

| tril a răspuns:

Le-ai cam amestecat. Cele carora le plac banii, nu apreciaza florile. Si... etc. Dar, orice fata apreciaza un baiat ingrijit.

| crazypop a răspuns:

Depinde de fete nu toate sunt la fel.

| Mynameiz a răspuns:

Caracter,aspect fizic...etc.dar la unele si pu.