| basso a întrebat:

As vrea sa trimit un buchet de flori unei fete(trandafiri roz- astea ii plac). Nu am iesit inca niciodata, dar stiu ca ma place. Credeti ca e o idee buna? happy

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Mmm,daca asa stau lucrurile,da,trimite-le!
In paralel, intra si tu pe net, macar sa fii online cand le primeste!
Si, nu te teme de bosumflarile fetelor, de obicei sunt trecatoare!happy

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Doar daca locuieste singura.
Daca locuieste cu parintii, posibil sa trebuiasca sa dea niste explicatii care nu-i vor fi pe plac.
In plus, sa oferi personal un buchet frumos de trandafiri roz, iti ofera si avantajul s-o poti privi in ochi si sa stii exact cat de mult o bucura gestul tau!
De aici, pana la prima intalnire e mai nimic!
Ofera-i tu trandafirii!
Ideea e buna!happy

| basso explică (pentru greece12):

Sta la camin fata, sigur ca mi-ar placea sa ii ofer eu, dar nu stiu de ce am impresia ca e suparata pe mine. Poate pentru ca nu am mai vb de cateva zile cu ea pe net. Nu-mi dau seama. Ma gandesc ca s-ar putea sa nu am cu cine vorbi daca merg la ea. Poate daca ii trmit buchetul o sa fie mai bine.
Eu stiu.

| greece12 a răspuns (pentru basso):

Mmm,daca asa stau lucrurile,da,trimite-le!
In paralel, intra si tu pe net, macar sa fii online cand le primeste!
Si, nu te teme de bosumflarile fetelor, de obicei sunt trecatoare!happy

| mona a răspuns:

Ar fi o idee buna pentru inceput

| neutrino a răspuns:

Ideea este foarte buna, dar este posibil sa te complici. Este mai practic sa i le oferi tu.

| a răspuns:

Heii. cel mai simplu e sa I le daruiiesti tu love struck. daca stii ca te place, fa primul pas! fetele adora astfel de baieti grijulii si dulci love struck. sper ca o sa fie ceva intre voi love struck bafta cu fata kiss!

| DiazAndreea a răspuns:

Da!

| CatalinaKaty a răspuns:

E foarte buna ideea, da daruiestei-le personal happy