| Marius999999 a întrebat:

Mă adresez exclusiv fetelor și vreau să-mi spuneți sincer, căci am prea puțină experiență (spre deloc) și sunt doar curios: De ce gemeți când faceți sex? Chiar vă simțiți atât de bine atunci când faceți sex cu un bărbat încât nu vă puteți abține să scoateți acele sunete deranjante pentru alții? Întreb asta deoarece eu mă aflu într-o altă țară și în casa în care locuiesc sunt mai multe apartamente și aproape în fiecare seară sunt obligat să le aud pe nemțoaicele de deasupra cum zbiară și gem mai ceva ca alea din filmele pentru adulți și chestia asta, adică sunetele pe care aceste femei le scot în fiecare seară mă scoate din minți pentru că nu pot să dorm și chiar mi se pare un gest de proastă educație și de panarame să gemi în halul ăla fără să te gândești că poate pe alții îi deranjează... Și, vă dați seama că eu neștiind limba, dar și din bun simț, n-am cum să mă duc și să le iau la întrebări gen ^vecina, data viitoare, vreau să nu mai gemi când faci sex, că eu sunt frustrat și virgin și mă deranjează...^ Ok, v-ați prins probabil că am și simțul umorului dar lăsând gluma la o parte și revenind la ceea ce am întrebat mai sus: Ce simt femeile când fac sex și de ce gem și scot acele sunete la un volum ridicat? Chiar nu se pot abține femeile, în general, când fac sex; chiar se simt ele atât de bine sau se prostesc și fac asta din amuzament sau alte motive?

5 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Nu fac toate asa, esti tu ghinionist cu vecina aia. Unele gem, altele urla, altele gafaie..etc

Vorba inteleptului. Fetele nu gem, fetele compot.

| Holiday a răspuns:

Placerea stimuleaza aceeasi zona cerebrala ca si durerea. De aici si similitutinea in manifestari.

| alina2k18 a răspuns:

De placere facem asawinking

| Blueberry8 a răspuns:

laughing ma amuza povestea pentru ca aveam si eu o vecina(inca mai e dar nu mai "urla") si culmea patul il avea pe aceeasi parte cu noi se auzea orice, chiar si tv`ul sau cand vorbea cu cineva.Astea nu erau probleme, nu ma deranjau, dar prea gemea ca descreierata.Am lasat-o o noapte, 2, 3 pana i-am batut in perete. Ziceai ca o taie cineva asa gemea.Adica,ok,te inteleg ca e placere si gemi, dar nici asa mai ales ca stii ca stai la bloc. Daca zici ca sunt mai multe, or fi d-alea, stii tu happy.Ca si la vecina, vin multi laughing).Eh de cand i-am batut in perete nu am mai auzit-o, cred ca s-a mutat intr-o alta camera din cele 3 laughing). Gemi, dar nu urlii frate.Cate o data jur ca ma si speriam la cum facea.

| inflicted a răspuns:

Si barbatii fac asa eu il aud pe vecinul meu mereu