| calin3003 a întrebat:

Intrebare pentru fete : De ce unele dintre voi va tineti de mana cand mergeti pe strada? Mi se pare scarbos.Ma face sa cred ca sunteti lesbi. Daca ati vedea 2 baieti ca se tin de mana pe strada ar striga toata lumea ca sunt gay... pe cand la fete nu le spune nimeni nimic

11 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Nu e adevarat ca daca 2 fete se tin de mana sunt lesbi asa suntem noi fetele ne tinem de mana sau de brat...nu e nici un gest de lesby, fetele se ataseaza mai usor de o persoana si asta demonstreaza ca acea fata iti este o prietena.

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Buna straight face,pai doar unele fete fac asta,sincer eu nu fac asta,@ Anna,ai dreptate, fetele sunt mai dragastoase asa, bine.nu toate,eu nu sunt dragastoasa asa,nu imi place sa pup pe cinevalaughing, adica nu asa in excesc, consider ca un sarut/pupic e de ajuns.laughing

| Karisma a răspuns:

E o mare diferenta dintre fata si baiat, sigur ca e o chestie urita intre baieti.Cit despre fete asa suntem noi, suntem mai lipicioase, daca vezi pe strada doua prietene tinindu-se de mina nu inseamna ca sunt lesbi doar ca sunt bune prietene.

| bia0000 a răspuns:

Eu nu ma tin de mana cu fetele, iesim in oras in grup dar atattongue si intr-adevar la baieti este urat...

| Miuriel a răspuns:

Pentru ca fetele sunt mai inocente, mai dulci. Fetelor le sta bine daca se sta bine dar la baieti nu... Sa fim sinceri, tie cum ti s-ar parea sa vezi 2 baieti inalti,bine facuti tinandu-se de mana? Eu cred ca nu ti-ar placea.
Acum depinde si de unele persoane, poate ca tie nu-ti place dar anumitor oameni nu li se pare ceva iesit din comun.
Sper ca ti-am fost de ajutor!
Pa, pa.

| oAnna a răspuns:

Se cunoaste, ca fetele sunt mai dragastoase mai...''lipicioase'', sentimentale fata de persoane, indiferent de sex, asa incat, vazand 2 fete de mana, poti pretinde ca este vorba de o prietenie, nu neaparat 'lesbi'. Iar la sexul masculin, totusi, happy, nu se potriveste tinutul de mana, No way...

| calin3003 explică:

Pai si la fete e urat sa se tina de mana

| Hohenheim a răspuns:

Lesbi ca se tin de mana? :/
. Aici in Italia se saruta pe buze si este ceva normal straight face

| user1234554321 a răspuns:

Daca 2 fete se tin de mana probabil ca sunt cele mai bune prietene
si eu ma tin de mana cu sora mea dar nu suntem lesbi

| anticocalar101 a răspuns:

Mie nu mi se pare urat faptul ca se tin de mana! nu inseamna ca sunt lesbi! Dar ai vazut vreodata 2 fete sarutandu se?(poate chiar mai mult) dupa ce vezi asta poti spune ca sunt lesbilaughing)

| Deea909 a răspuns:

laughing