| DiaaaaBlondii a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti : de ce tot timpul intoarceti capul pe strada dupa fete chiar daca nu arata asa cum ati dorii voi(90-60-90) tot va uitati. De ce? chiar si atunci cand sunteti de mana cu prietena...

Răspuns Câştigător
| andrei20010510 a răspuns:

In primul rand, tare faza cu 90-60-90
In al doilea rand Noi ne intoarcem capul dupa fete deoarece ne simtim atrasi de majoritatea lor dar si de tona de parfum cu care s-au dat!big grin

10 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Buna intrebare.
Majoritatea sunt de mana cu iubitele lor si se uita luung la mine.
E putin...ciudat. laughing

| DiaaaaBlondii explică (pentru Doηηa):

Azi mi se intamplam si nah..imi trecea intrebarea asta prin gand si am zis sa o "impartasesc"cu voi.

| cosmin655 a răspuns:

......suntem baietilaughing

| DiaaaaBlondii explică (pentru cosmin655):

laughing mda...cam asta spune tot laughing)

| abyssaria a răspuns:

Am auzit si eu o vorba de la o astfel de persoana, care sa zicem ca-mi era prieten.
Ea suna in modul urmator: Ce-i frumos, si lui Dumnezeu ii place.

| DiaaaaBlondii explică (pentru abyssaria):

Da si eu sunt de acord cu vorba asta happy sunt perfect de acord.dar macar din bun simt fata de prietena pe care o tii de mana, nu te uitii luung dupa alta fata pe strada.

| Liviu0011 a răspuns:

Pentru ca asa suntem noilaughing) Tu nu te uiti dupa un baiatsmug?

| DiaaaaBlondii explică (pentru Liviu0011):

Ba da ..nici nu am zis ca nu.dar din moment ce am prieten...nu ma uit dupa altii pentru ca vorba aia "cu uitatul raman " din moment ce am prieten.dar sa fii cu prietena pe strada de mana..sii sa te uiti dupa altaa foarte insistent..sa intorcii capul si sa te uiti in continuare.mi se pare putin deplasat. adica eu daca eram in locul lui prietena`sa il lasam si fara maini si fara picioarelaughing glumesc acum... dar oricum mi se pare destul de nasol..de mana cu prietena si te uiti dupa alta.

| BIP a răspuns:

Nivelul tau de frustrare este clar indicat de numele si avatarul tau. Cugeta la asta. Cata candoare.

| DiaaaaBlondii explică (pentru BIP):

Daca nu te intereseaza, intrebarea, de ce mai comentezi? vezi-ti de treaba ta pentru ca nu te-a intrebat nimeni nimic happy. si daca nu ma stii de ce vorbesti? cine a zis ca mi-am pus avatarul ala doar ca sa par mai "frumoasa"? sau stiu eu cum. poate l-am pus ca sa nu ma recunoasca cineva ..asta te-ai intrebat? daca nu-ti place intrebarea ..sau nu ti se pare in regula nu comentawinking