| 092002 a întrebat:

Am o intrebare pentru femei in general...as vrea sa stiu daca penisul unui copil de 14 ani(13 cm)ar putea satisface o femeie?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca marea majoritate a femeilor adica peste 80-90% pot si satisfacute cu un penis a carei lungime este de 13 cm, fiindca adancimea medie a vaginului este de circa 8-10 cm. Bineinteles ca penisul trebuie sa aiba o grosime adecvata dar o conditie si mai importanta este aceea ca partenerul se sex sa reuseasca sa-si mentina penisul in erectie suficient de mult timp incat femeia sa ajunga sa simta placere, satisfactie si daca se poate sa aiba orgasm la finalizarea sexului. Succes!

| 092002 explică (pentru corbulalbrosu):

Multumesc frumos pentru raspuns

3 răspunsuri:
| KanezuY a răspuns:

Marimea penisului nu conteaza. Poti aduce o femeie la orgasm si cu un penis de 5 cm, numai ca trebuie sa stii ce sa faci.

| kavasaki99 a răspuns:

Desigur.