| anonim_4396 a întrebat:

Întrebare pentru fete/femei: voi sunteți atrase de bătăuși? Sau mai mult îi evitați?

17 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Cand mergem la birou, ZILNIC, si ne zambim unul altuia, femeile vor sa vada la barbati "partea sensibila si feminina"
cand vin zombii, bampirii, extraterestrii cei rai, rusii cei rai, turci, tatari, etc, si restul rahatului terorist, femeile vor sa vada la barbati, cum scot buzduganul, bata, sabia sau o mitraliera, MAI MARE si sa dea in zombii dracului, pana mor toti (zombii)
adica, VOR BATAUSI... ***GRUPA MARE***

sunt SIGUR ca ai inteles ideea, vremurile sunt bune, femeile vor barbati sensibili si "in touch" (connectati) cu partea lor feminina, vremurile sunt dure... RAU, femeile vor barbati MUUUUUUL MAI DURI SI MAI RAI DECAT VREMURILE

chestia asta e chiar pe bune, am vazut un documentar... RILI tongue

| anonim_4396 explică (pentru Brizbriz):

Răi nu înseamnă să bată în stânga și în dreapta,pot fi și ironici,răutăcioși, batjocoritori cu cei din jur nu neapărat să rupa capete. Eu nu știu,trăim vremuri grele,eu uneori de abia aștept să mă provoace cineva sa îi rup nasul,și uneori sunt prea anxios,daca nu as fi anxios sa fi ca in generala când nici profii nu aveau tupeu sa îmi comenteze,băteam toată ziua la colegi. Dar m-am schimbat,am devenit foarte pacifist, pașnic. Nici eu nu mai știu ce să cred, cert e cand bat pe cineva vin cu mai mulți, sunt pizdhe dar în schimb se dau zmei. Nu pot sa bat așa oameni aiurea doar că fetelor le plac bătăușii, mai ales că nimeni nu mă prea deranjează. Părerea ta personala este că sunt atrase de bătăuși?

| Brizbriz a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, dar "Y0 mama is so fat" ca nici Chuck Norris nu poate sa o ridice, si el poate sa ridice tot universul cu degetul mic

pe scurt, stiu, e naspa sa pierzi, dar si mai naspa sa fi ca tine:
POOR LUZAR

| anonim_4396 explică (pentru Brizbriz):

Ce ai băut cumetre?laughing Tu ai succes la gagici?

| Brizbriz a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, nu am decat un harem mic, numai 40 de piese, deh, ce sa ii faci, doar au marit pretul benzinei big grin

Răspuns utilizator avertizat
| ionur a răspuns:

Le place băieți rai si bătăuși dar nu vor recunoaște Niciodată și nici nu te aștepta să fie sincere cu Adevărat nu o vor face Niciodată.

| anonim_4396 explică (pentru ionur):

De unde ști că le place?

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Stie ca le place dupa natura umana, pentru ca ele genetic au fost programate de natura sa fie atrase de barbatii care erau capabili sa apere familia si tot, astia in trecutul indepartat puteau face asta.
Asa ca de aia le plac baietii rai la mai toate, noi nu am evoluat pe partea asta, genetic suntem la fel, asa ca se aplica si acum chestia asta, si e verificabila in real.

Daca e unu bun, natura isi cere drepturile, ce zice? "AAA, e pampalau, prea face ce vreau eu.", deci nu le place.
Vezi? Pai cui nu i-ar place cineva care sa faca ce vrea el?!
Dar natura le obliga sa se duca la aia rai prin faptul ca nu-s atrase de ceilalti.

Iar aia atractivi automat is si baieti rai, nu ca bat neaparat, dar la orice ocazie sunt in stare sa bata.
Insa aia le vor bate si pe ele unii din ei.
Ca doar de aia figura aia atrage, ca si figura aia exprima calitati masculine.

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Voi mă încurajati sa bat oameni laughing dar eu degeaba bat că vin mai mulți pe mine mereu,nu prea au tupeu unu la unu,aia care chiar sunt bazați pe pl lor sunt inteligenți își văd de treabă lor,nu provoacă pe nimeni,însă sunt letali când sunt foarte deranjați
Nu cred că mai e moda cu bătaia, acum amenzile sunt mari, dai in cineva care are pile la poliție și ai pus-o, sau cum ești tu de o ai pe vara ta judecător.
Pe mine s-au pus mai mulți ciorile că nu au avut tupeu unu la unu sa o de-a. Eu nu sunt oricum in stadiu sa mă bat, eu vreau doar sa înving anxietatea și depresia, dar dacă cineva mă enervează rău nu stau de oaie îl execut. Daca as bate câțiva nu cred că ar veni fetele la ușa mea sa mă caute laughing

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu a zis nimeni sa bati oameni, unde s-a zis? Da citat sa vedem. Dar asta e adevarul, femeile vor baietii rai, dar nu neaparat sa bata, ci sa aiba acest potential.
Deci nu e nevoie sa bati oameni, doar sa te miroasa mai agresiv la general.

Intelegi ce vreau sa zic, adica sa ai figura din aia masculina atractiva, care emana ceva agresivitate.
Pai am dat doua poze unei femei de cam 40 ani, poza mea si prietenului meu alfa, si am intrebat-o ce vad femeile la prietenu de mor dupa el.

Zice "el are figura cam agresiva, exact ce place femeilor, tu ai figura mai feminina, iar femeile nu vor femei". Ca am intrebat-o de ce la mine femeile nu prea se uitau.
Deci e f clar, dar asta nu inseamna ca bate oameni asa aiurea, ci doar daca e provocat.

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Da,am înțeles, mersi pentru raspuns

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere.

| Danny28 a răspuns:

Fix după ăia sunt înnebunite, dar nu vor recunoaște

| anonim_4396 explică (pentru Danny28):

Ce te face sa crezi asta man? De ce le plac de bătăuși? Pai și eu sunt așa nu mai că m-am liniștit de la anxietate și nu prea mă provoacă nimeni laughing Oricum multi nu au avut tupeu sa se bata one to one cu mine s-au pus mai mulți gunoaiele.