| ToTuleOK a întrebat:

as avea o intrebare pentru fete.
v-ati simti atrase de un baiat chiar daca are putina burta?

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

" Bărbatul fără burtă e ca "mertzanu`" fără emblemă. "

8 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Ce legatura are aspectul cu personalitatea lui? rolling eyes

| ToTuleOK explică (pentru Chαяtreux):

Pai nu stiu dar eu am facut sport si am slabit dar am ramas cu putina burta si din cat stiu acum can 70% din fete poate mai mult, pentru ele conteaza aspectu fizic.

| Chαяtreux a răspuns (pentru ToTuleOK):

Fiecare are frumusetea lui/ei

| Mareacluj a răspuns (pentru ToTuleOK):

Acum si tu stii ca si la barbati, cred ca 90%, conteaza la fete aspectul fizic. Depinde de fata, de persoana. Daca sunt sentimente puternice, nu ar avea importanta.

| LolaLollita a răspuns:

Tu te-ai mai simti atras de o fata chiar daca are putina burta?

| Necunoscut112 a răspuns:

Mie imi plac strict baietii mai plinuti laughing dar nu d-aia rotunzi, sa fie asa, mai masivi, dar si cu oleaca muschiulet

| GOLD99 a răspuns:

Daca tu il iubesti asa cum este el si nu il judeci poate fi si cel mai gras om de pe lume dar daca tu il iubesti nu este nici o problema sa stii ca nu trebuie sa iei in considerare comentariile rautacioase ale privitorilor daca tu esti fericita alaturi de el asta este tot ce conteaza. Fiecare este frumos in felul sau nimeni nu este urat. Deci cel mai mult conteaza parerea ta despre el nu a altora. Succes!

| Deeyutza12 a răspuns:

Hm,sa spunem. Daca tie iti place totul e ok!big grin