| anonim_4396 a întrebat:

Întrebare pentru fete și femei. Voi sunteți atrase de bătăuși? De tipi agresivi? Îl discriminați daca e mai impulsiv,violent doar cu bărbații? Dar dacă acesta e ridiculizat,luat la mișto,și devine violent sa își apere imaginea,daca e denigrat ajungeți să îl discriminați sau va atrag genu' asta de barbati care sunt singuratici,nu au pe nimeni sa îi susțină și totuși lupta cu o legiune de unul singur!?

Daca e luat sub roți,la mișto nu e același lucru,gen că îl vedeți ca pe un fraier,fătălău și nici nu vreți să aveți de-a face cu el?
Voi daca ați avea o mulțime de dușmani ce ați face? Daca cineva v-ar sabota relația cu o fata minunata,în ideea sa va bârfească pe la spate și denigreze,și să vă desparte de ea,ce ați face? (Aici rog sa răspundă băieții/bărbații) bine,ar fi ea proasta daca ar lua în considerare ce i se spune, dar dacă e santajata emotional? Sau ăla/aia spun lucruri "foarte defăimătoare"? Daca fata nu ar vrea sa mai discute cu voi nu v-ați răzbuna?

11 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Nu prea exista violenti fara motiv doar cu barbatii, dupa aia va fi si cu femeia la fel, doar la inceput nu e, ca sa o bage in pat si sa o lege de el cu o casatorea, un copil ceva, dupa aia chiar nu mai are treaba cu alti barbati, are cu ea de multe ori.
Ptr ca cine e violent fara motiv, are un caracter prost, si ala se manifesta cu oricine.

Daca sunt violenti pe drept, atunci e normal, si nu e problema, normal ca o femeie prefera pe unu mai sigur si mai puternic, ca sa rezolve probleme in caz de nevoie.

Insa depinde de cum arati la figura, daca esti atractiv, ca degeaba esti violent chiar si pe drept, daca nu atragi, nu va sta cu tine.
Si nu conteaza cine sau daca face cineva misto de tine, daca te place, va fi cu tine si asta e.

Daca fata nu ar vrea sa mai discute cu mine dupa barfele altora, nu m-as razbuna, daca atata de proasta e sa se ia dupa aia, nu e fata potrivita, chiar ma bucur ca am aflat ce am langa mine, ca sa o las la timp, nu am nevoie de proaste.

De ex daca mie imi place una mult, si zic aia "ba vezi ca a fost nu stiu ce, s-a culcat cu nu stiu cine,, s-a culcat cu 10".
Eu zic fff clar "atat timp cat cu mine e f okey, nu ma intereseaza ce ziceti voi, poate sa faca ce vrea si acum".
Si am terminat! Asa se face.
Pana nu imi face mie ceva rau care sa ma deranjeze, stau cu ea.

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Cu prostii, cu gunoaiele, cu bârfitorii, nu cu toți, cu cei care o caută cu lumânarea. Cu femeile nu, nu s-a întâmplat.și nici nu se va întâmpla, ii dau papucii decât să o bat daca văd că o arde aiurea, ăla nu e bărbat care bate femei.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Gramada de barbati bat femeile, de aia zic, ca ala care bate pe oricine fara motiv, e semn rau si pentru femeia aia, urmeaza iadul si pentru ea.

Si asa sunt destui care sunt f okey cu alti barbati, se poarta civilizat, politicosi, nu fac scandal, nu bat fara motiv, si bate femeia lui, de ramai masca cand auzi ca a putut face asa!

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Eu nu sunt genul care sa facă așa ceva eu le fac bagajul și adio definitiv nu sunt retard sa dau in iubita mea, daca văd că e coarda o las pentru totdeauna și cam aia. Citește mai atent am menționat că nu e fara motiv

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Am citit, nu e vb de tine, am zis la general, eu am zis de barbatii care bat pe altii fara motiv, si altii care bat cu motiv corect.
Daca aia e panarama, nu are sens sa o batem, pa si la revedere.

Si nu era vb de batutul panaramelor, era vb ca barbati multi bat aiurea femeia abuziv, isi manifesta rautatea asa, fara legatura daca e panarama sau nu.

| ionur a răspuns:

Ce se aseamănă se adună.om la om trage. Curva la Curva trage. Nu ai sa faci niciodată om sau o familie dintr-o curva și dintr-un curvar.ia va ajunge din bărbat în bărbat el din femei în femei Asta este toată teoria și totul.

| anonim_4396 explică (pentru ionur):

Ce mai faci Ionur?

| ionur a răspuns (pentru anonim_4396):

Salut -_-

Pai ce sa fac aștept sa se termine o data plajă asta ca nu mai suport să muncesc pe plaja serios m-am saturat de căldură asta abia aștept sa fie iarna zăpadă ger și frig abia aștept sa înceapă construcția o data pe care o va face șeful acum pe 18 septembrie ma și adus în locul deja am văzut totul moment a Loat doar locul unul enorm e imens e un teren mare de tot în total vor cu 18 case când a auzit am zis va fi o lucrare mare de tot vor fi mulți muncitorii vom începe de la zero și sunt primul care a călcat acolo și a văzut planul și case car vor fi și locul happy și sunt și primul angajat de mult deja laughing))) happy qbea aștept ooooodddaaataaaa sa înceapă construcția nu ma ies de acolo niciodată nu ai calc pe nicio plaja niciodată în afară de drogați și boschetari și drogate nu mai este nimic pe plajile astea nu le mai suport. Construcți forever și niciodată nu mai ies de la construcți acolo rămân toată viața mie asa dor de munca din Construcțisad offff abia aștept sa înceapă o data munca. aștept acum sa iau salariul pe 10 și să-mi iau echipament de acum și ce scule îmi trebui sa am acolo sa nu mai stau sale caut sau sale cumpăr dupa aia. Azi am întârziat cam vreo 40 de minute așa la muncă da pana nu-mi iau kinder (nu rade -_- ) și suc nu plec nicăieri ieri. Fiecare cu dulcele lui de dimineață.

Răspuns utilizator avertizat