| BlackR0se a întrebat:

Hey =D. O intrebare pentru baieti tongue. Ce fel de fete preferati? O caracterizare scurta va rog mult ^.^
F+V

Răspuns Câştigător
| alinnephilim a răspuns:

Sa fie cat de cat draguta. Sa fie vorbareata :p si sa nu fie superficiala in raspunsuri. Sa simt eu ca se simte in siguranta in bratele mele. Sa ma imbratiseze cu toata forta ei, ma rog cateodata tongue laughing. Sa fie putin timida, adica sa nu ai totul pe gratis de la ea.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tin minte ca inainte cautam o fata cuminte si de treaba care sa ma poata iubi cu adevarat dar am dat numai de usuratice si pana la urma mi-am dat seama ca pentru mine nu exista acea jumatate asta e. Oricum chiar daca am ajuns sa le urasc stiu ca voi avea ocupatie la servici.

| AFR81 a răspuns:

90-60-90.Mai scurt de atat nu se poate.

| Roberto a răspuns:

Indrazneata cu simtul umorului si inteligenta care sa nu se supere din orice fleac si sa stie sa se distreze.

| Ciapi a răspuns:

Sincera,cat de cat frumoasa cat de cat desteapta iesita din comun dar nu prea mult si romantica.Dar sa stii ca nu exista om perfect dar exista un baiat/o fata ideal/ideala in parerea fiecaruia.

| Kidutsul a răspuns:

EU prefer fetele cu parul saten love struck si ochii caprui (asa e iubita mea laughing ) si sa fie nici slaba si grasa asa si asa cred ca ai inteles tu te-am pupat