| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete referitor la o intrebare anterioara: Cand ti-ai inceput viata sexuala si de ce?

6 răspunsuri:
| M.J. a răspuns:

La 18ani fara 2luni... s-a intamplat pur si simplu

| GnnAndra a răspuns:

E bine ca pana acum au rasp numai fete de 17-19 ani...bv lor k s'au pastrat ...nu k altele de 13-15 ani ...sau chiar 11 :-|...bv inca o data

| Maria_8855 a răspuns:

Nu mai sunt virgina de la 17 ani, am fost imbatata si m-am culcat cu unu si toata nuaptea am facut prostii, e asa placut, ca nu te mai opresti.as mai vrea sa mai traiesc momentul acela de un infinit de ori!

| nimeni_1451 a răspuns:

La 17 ani...am facut`o din dragoste:Xsi nu`mi pare rauwinkingnu acum ce putinbig grinbig grin:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu mi-am început viata sexuala la 19 si jumătate cu prietenul meu pentru că ne iubim. Am făcut-o după un an si două luni. Suntem si acum împreună şi ne înţelegem foarte bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fata anonima...iti zic eu... cea ce ai facut tu cu prieteul tau sunt cazuri rare...chiar foarte rare! Astept si alte pareri.