| dulceata_5297 a întrebat:

O intrebare pentru fete, dar vreau si opinia baietilor.Cand ati inceput viata sexuala? A durut?

Răspuns Câştigător
| Romancutza a răspuns:

La 18 ani, adevarul este ca a durut putin.

11 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Daca ai 10 ani.doare si poti sa si m... i!

| Lora a răspuns:

La 18 ani a durut dar nu ne-am chinuit din prima am lasat-o cu usurelul

| Ioana2518 a răspuns:

La 14 anihappy nu m-a durut delocbig grin

| WickedBoy a răspuns:

La 15 anistraight faceM'a strambat durerea cand s-a ruptsad

| Daiana_1431 a răspuns:

La 16 ani. Nu a durut pentru ca am fost relaxata.

| Dydy_7659 a răspuns:

La 19 ani. Si m-a durut groasnicccc sad dar a meritat happy Asa ca nu te speria mai ales ca difera de la persoana la alta.

| deutza a răspuns:

La 16 ani. M-a durut rau, mai ales ca numai a 2-a oara m-a dezvirginat pentru ca prima data ii era frica sa nu ma doara asa tare. Dar bine ca a trecutbig grin

| Minnie a răspuns:

La 21 ani. Da.

| Alistair a răspuns:

Elementul cel mai important al virginitatii este himenul, o membrana subtire care se afla la nivelul orificiului vaginal. El este de diferite forme si grosimi, difera de la femeie la femeie. Asa ca unele femei simt durere mai puternica decat altele sau unele sangereaza mai mult pe cand altele deloc.

| raul_7584 a răspuns:

Eu acum 2 ani la 18 jumate si pretena a zis ca a durut-o primele 10 min.Nu stiu dar cred ca e diferit.

| kamyla13 a răspuns:

Depinde de partener(a)