| koroliuk a întrebat:

Intrebare pentru fete. Spune-ti care ar fi lungimea ideala a unui penis? In cm daca puteti.

Răspuns Câştigător
| Jack a răspuns:

Marimea,hmmm e un pic importanta happy dar un tip care e foarte potent chiar daca v-a avea o marime mai mica v-a intrece oricand un tip cu o marime mai mare dar nu asta potenthappy cu 16 17 cm poti satisface orice tipawinkingdar crede-ma cu 20 la majoritatea feteleor de 17 18 19 ani ti se va intampla des sa auzi ca le doare happy! Crede-ma conteaza mult mult mai mult potentahappy degeaba ai 20 cm daca te termini in 2 3 minutetongue daca e de la 15 in sus e foarte okwinking!

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Decat mare si bleaga mai bine mai mica si jucausa.

| Lollipopy a răspuns:

Pai daca il ai de 20 de cm e bine dar daca e de 25-30 e ideallove struck

| EuOO a răspuns:

Nu-ţi pot spune decât în km...De ce ne zici "în cm dacă puteţi"? Crezi că-ţi ziceam în hectare?

| Puppetzz a răspuns:

Salut.
Nu sunt fata. Nu ma pot abtine sa nu raspund.
Mai bine intrebai care e marimea ideala a creierului... chiar crezi ca iti vei gasi o fata care sa stea cu tine in functie de marimea penisului?
Acum ca sa iti raspund si la intrebare. Daca ai in jur de 15cm e ok

Ciau!

| allyna_2726 a răspuns:

Edu nu cred ca are vreo importanta marimea si in special posesorul daca este persoana pe care o placi si daca stie cum sa te satisfaca cu el.

| compaq15 a răspuns:

Cica 25 -30.te doare **** ma rolling on the floor)

| mady2888 a răspuns:

laughing nu conteaza marimea, conteaza ce ai in cap si cate de fericita o faci pe repectivawinking...si ca sa fiu sincera cu cat e mai mare cu atat e mai nefolositoarewinking

| HellBlade a răspuns:

Cat mai marelaughing

| qAndu a răspuns:

Nu cont marimea penisului daca esti intr-o relatie. Trebuie sal placi... uneori va mai si certati nu cont acum... Dar sa o aiba 20-25 maxim. fundita?

| elutzika a răspuns:

Nu conteaza poti sa o ai si de 10... daca stie baiatu sa faca fata sa se simte bine e ok.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cm...da` ce vroiai in m?laughing ...si unele rasp 25-30 cm.dmneee rolling eyes

| alamadrid a răspuns:

Jacklaughing pai eu am 13 ani si deja am 15 cmhee hee.