| stefytm a întrebat:

Intrebari in special pentru fete(domnisoare): dupa parerea voastra care ar fi marimea ideala a unui penis in erectie? puteti sa precizati cam ce marimi de penis a-ti intalnit mai des la baieti? cat de mult conteaza sexul intr-o relatie pentru voi (in procente %)?

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

1) Pornesti de la ideea, ca toate fetele-femeile au avut experiente cu mai multi baieti-barbati, ceea ce e total fals! 2) Numai aiuritele si cele care au avut cu adevarat nesansa,au cunoscut mai multi parteneri,ce se intampla azi,cu sexul,e o degringolada, care intr-o zi se va razbuna, crede-ma! 3) Chiar ca marimea penisului nu prea are importanta, stii de ce? Daca penisul are 20 de cm, iar vaginul 14cm,femeia va avea mari dureri. Daca e prea groasa scula iar vaginul e stramt, doare. Daca vaginul e larg iar penisul e subtire, nu se produce frecarea.etc. Asa incat, conteaza potrivirea sexuala. Sexul, are numai la 14-18 ani o importanta de 100%. Cu trecerea timpului,importanta scade pana la. zero,la batranete. Idei preconcepute,auzite de la prieteni, de la oameni needucati, care habar nu au ce inseamna viata.

9 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Sa zic 18 cm big grin

| IloveME a răspuns:

Cred ca 20 ar fi suficient...dar sti c s sp, nu conteaza marimea baghetei ci minunea din ea!
cat despre procente nu pot sp nik.stiu ca niciodata nu vei putea fi cu o persoana daca nu t protivesti la pat!

| Nicky29 a răspuns:

O sa iti zica toata ca marimea nu conteaza. si ca sexu conteaza foarte mult sau nu prea o sa iti raspunde mai nimeni laughing. Oricum media este in jur de 14-18 cm de mai mari nu cred ca au avut parte prea des.

| anca13 a răspuns:

Nu conteaza marimea, atata timp cat stii sa faci treaba bunawinking

| adryna a răspuns:

Sa demonstrat ca marimea nu conteaza insa cit de mult conteaza sexul intr-o relatie cred ca stie toata lumea dac nu atunci va spun ce au spus specialistii.80 % intr-o relatie conteaza sexul, iar divorturile la o virsta inaintata se datoreaza lipsei sexului in totalitate.pentru mine da conteaza, e modul in care iti exprimi dragostea fata de persoana iubita.si tot as putea spune ca conteaza in jur de 70-80%.

| obsesion a răspuns:

20 cu siguranta dar trebuie sa stie si meserie ca daca nu nu e bun la nimic

| stefytm explică:

Pentru brunetzic:mersi pentru raspuns!

| stefytm explică:

Pentru powerlife:multumesc de raspuns! Imi place ca esti mai pretentioasa insa cati baieti ai schimbat pana l-ai gasit pe ala cu cel putin 20 de cm si sa stie si bine meserie?

| brunetzik07102011 a răspuns:

Consider ca marimea penisului nu conteaza.atat timp cat iubesti si esti iubita in timpul actului sexual asta nu conteaza...mai ales daca te daruiesti cu totul.iar sexul pentru mine are un procentaj de 50% si 50% trebuie sa fie iubirea.o zi buna:*