| NeedForSpeed2013 a întrebat:

Intrebare pentru fete:Va plac baieti ingrijiti? Cei care isi fac freza, miroase frumos si se imbraca frumos sau cei mai neingrijiti care nu le pasa de ei?

Răspuns Câştigător
| AriannaAri a răspuns:

Baietii ingrijiti, normal. N-am nevoie de unu care nu stie ce inseamna igiena.

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Imi plac baietii ingrijiti si cred ca tuturor fetelor le place asta

| Jesss a răspuns:

Baietii*, miros*, carora*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac baietii ingrijiti, dar nu cei care exagereaza.De exemplu imi place la nebunie parfumul iubitului meu, dar m-as simti ciudat daca picioarele lui ar fi mai fine ca ale melelaughing

| LikeACandyxD a răspuns:

Normal ca da, Cine ar vrea un jegos?

| NeedForSpeed2013 explică (pentru LikeACandyxD):

Nu m-ati inteles eu ma referam la unul care are grija de el, si una care nu isi face parul, nu se da din juma in juma de ora cu prafum in nicun caz unul jegos.

| LikeACandyxD a răspuns (pentru NeedForSpeed2013):

A, pai da e bun si asa, dar sa nu plece de la intalnire sa se pieptene, si sa nu fie narcisist happy

| KittyKit a răspuns:

Baieti ingrijiti, clar love strucklove strucklove struck Orice fata care se respecta nu va umbla cu un baiat..aaa..neingrijit

| Luly1802 a răspuns:

Alinapasca, orice fata doreste un baiat ingrijit, plin de respect si umor...de aceea te sfatuiesc sa ai aceeasi parere ca noi, toate. Bafta!

| adeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Stiu din experienta...E mai bine cel ingrijit si pieptanat, parfumat mai ales cand se da prin preajma ta

| XBlackAngelX a răspuns:

Dar vreau sa va intreb ceva...v-ar place un baiat ingrijit... spalat parfumat etc.dar din pacate sa aiba vreo 4-5 cosuri pe fata, nu mari, dar mici si negre? ati face un compromis?