| bogz a întrebat:

O intrebare pentru fete:Va plac venele la baieti, adica pe antebrat biceps, piept...adica cele verzi care se vad.

Răspuns Câştigător
| j1NNNx a răspuns:

Sunt baiat, dar stiu din experienta. Depinde de fete. Daca sunt din astea care sunt mereu cu mana pe carte le place creeru, daca sunt din astea mai de cartier le plac venele laughing

9 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Omule... Verzi? De ce îți întinzi mucii pe piele?

| bogz explică (pentru Polaris):

Adica? Frate se vede ca nu prea ai treaba cu sportul si cu venele.

| Polaris a răspuns (pentru bogz):

Ce-i ăla sport, ce-s alea vene, cine ești tu, numai eu am vene albastre?!

| bogz explică (pentru Polaris):

Cate kg ai si ce inaltime si mai discutam.

| Polaris a răspuns (pentru bogz):

60 de kile, 1 85, posibilă anorexie, îmi plac plimbările lungi pe plajă și comediile romantice.

| Dell_Delia_2000 a răspuns (pentru Polaris):

Pff e clar. posibila anorexielaughing)60kg...la aniorexie...ma lasi, man? Nu ai ce cauta aici, la intrebarea asta cred ca esti moale, nu faci sport n.ai de unde sa stii anirexule

| ThatsTheSpirit a răspuns:

Nu-mi pasă, mi-e egal.

| Dell_Delia_2000 a răspuns:

Nu.e scarbos

| denisaddd a răspuns:

Hei.daca faci sala si ai "corp" sa spun asa, mie mi se par ok, poate chiar masculine...dar daca esti vreun slabanog cu vene, las-o balta