| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete. Va place sexul fara prezervativ?

17 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Acum serios. Cui ii place s-o faca cu prezervativ? Cred ca nimanui.

| greece12 a răspuns (pentru Alcyon):

Ai incercat Durex Arouser?
Ei, spune-mi dupa...happy

| suntserios a răspuns (pentru Alcyon):

Uite ca le mai place la cei ce nu vor copi si boli. Plus prezervativele sunt lubrefiat si in multe cazuri poate fi mult mai placut decat fara.

| ClauditaSmile a răspuns (pentru greece12):

Eu am foosit si piretenei mele i-a placut mult

| greece12 a răspuns (pentru ClauditaSmile):

Normal.
Striatiile sunt o noutate pentru orice femeie si placerea are alta nuanta.
Concluzia?
Durex Arouser.
happy

| ClauditaSmile a răspuns (pentru greece12):

Daca vrei sa mai vorbim idul meu este colynkay

| greece12 a răspuns (pentru ClauditaSmile):

Multumesc,exista mesageria privata, iti stau la dispozitie.
Eu curiozitati si nelamuriri n-am, dar daca tu ai, sunt aici.
happy

| neutrino a răspuns (pentru greece12):

Am avut o profesoara care, poate nemultumita de raspuns, mergea in spatele clasei, si exclama: oare? A fost, din partea ta, un raspuns strict pedagogic? Scuza-mi te rog intrebarea!

| greece12 a răspuns (pentru neutrino):

Nici strict, nici pedagogic, producatorii de prezervative isi cunosc meseria.
happy

| neutrino a răspuns (pentru greece12):

Ai reusit sa ma faci sa zambesc!

| greece12 a răspuns (pentru neutrino):

De-amiaza!
happy

| neutrino a răspuns (pentru greece12):

Adica pentru dimineata sau/si seara raspunsul tau poate fi diferit?

| greece12 a răspuns (pentru neutrino):

laughing
Nu,dar ma gandeam sa mai trec si pe seara sa te fac sa zambesti iar!
Zambetul de seara!

| neutrino a răspuns (pentru greece12):

Multumesc, te astept ( si) pe seara! Pranzu' de azi il sarim?

| greece12 a răspuns (pentru neutrino):

Sa-nteleg ca zambetul de dimineata l-am asigurat!
Bine, vedem ce putem face pentru pranz, o sa ma gandesc la ceva picant foc!
happy

| Androphyla a răspuns:

Da.

| Paulaskumpha a răspuns:

Hmm e mai placut fara dar nu e sigur asa ca...