| SelenaMe a întrebat:

Intrebare pentru fete:Voi ce probleme aveti cand sunteti in perioada de menstruatie? Ce simtiti?

8 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!
Dureri de burtă, sâni şi spate. Disconfort. Vulnerabilitate. Stări de iritaţie şi nevrozism.
O zi bună!

| RoxAnana a răspuns:

Dureri de sani de cap de burta. Nervozitate, sensibilitate, iritabilitate
Nevoia de a lovi, de a sari in sus de fi sadica..cam atat

| Felys a răspuns:

Dureri de burta, de spate, de sani

| TheAvenger a răspuns:

Nimic.

| IngerCazator a răspuns:

Dureri de burta si de sani

| Gefox a răspuns:

Nimic.

| ElyNix23 a răspuns:

Pe mine mă dor un pic sânii, mă doare spatele și burta. Nu mă pot ridica brusc de pe scaun și cam atât. thinking

| dragostealove2013 a răspuns:

Pai in cazul meu... dureri de burta, sau rar de spate asta depinde de persoana.