| SelenaMe a întrebat:

Intrebare pentru fete:Voi ce probleme aveti cand sunteti in perioada de menstruatie? Ce simtiti?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Disconfort,balonare,stare nervoasa

| măcheamăăăî a răspuns:

Simt ca am un mare bolovan cu tepi pe burta.Ma doare groaznic de obicei, dar cu o mica pastiluta imi trece.happy

| kRedhead a răspuns:

Am dureri ingrozitoare de burta si niste mici intepaturi in zona genitala. Pe langa asta, ma enervez repede, n-am chef de nimic, as manca intr-una ciocolata, ma doare capul si am senzatii ca vreau sa am joculete perverse. Patilele nu prea ma ajuta decat o ora, maxim 2 si apoi ma apuca iar durerile.

| zurick a răspuns:

Pe mine nu ma doare de loc.

| Vans a răspuns:

Dureri de spate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Durere.