| Sandra2571 a întrebat:

o intrebare pentru baieti, voi de ce cand placeti o fata incercati sa o faceti geloasa? ca nu pot sa inteleg de ce?

12 răspunsuri:
| george001 a răspuns:

De fapt, bagandu-le in seama pe fetele de care ne place le facem geloase pe alea de care NU ne place. Noi suntem fiinte simple big grin, doar ca nu ne place orice oratanie.

| AxelBv a răspuns:

Pentru ca posesivitatea si gelozia o fac pe fata sa traga cu dintii de baiatul respectiv.

| h3r a răspuns:

Unii nu doar o fac geloasa, ci o si compara. Un baiat care are capul intreg pe umeri si o iubeste pe respectiva nu va incerca sa o faca geloasa. Daca relatia e serioasa, nu va exista niciodata asemenea "tentative".

| piTiCcu a răspuns:

Dar voi de ce ne folositi?winking

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru piTiCcu):

Buna intrebare fratelaughing

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru piTiCcu):

Touché.

| yubaretzul a răspuns:

Pentru ca, cu cat o facem ma igeloasa cu atat ne vrea mai mult, cam atat e! Si este si totusi un orgoliu dar unii nu sunt asa crede-ma de ce ti s-a intamplat?

| Helloimys a răspuns:

Hmm..depinde si ce fel de baiat este. daca este nesimtit sau de treaba sai daca te place sau nu...sa zicem ca daca te-ar place un baiat ar putea fi mai iesit din comun doar ca tu sa-l observi si sa-ti atraga atentia asupra lui sau alti baieti fac asta doar ca asa se simt ei bine:sa vada o fata suferind...bafta:*!

| ipswich a răspuns:

Nici eu nu inteleg ceva. cum ai ajuns la concluzia asta din moment ce asta faceti voi fetele in general. daca ti s-a intamplat tie, nu inseamna ca asa fac toti.

| pepe00001111 a răspuns:

Ok o sati zic.Noi baieti vrem sa facem fetele geloase pentru ca ne place de acea fata foarte mult si noi vrem ca sa se apropie acea fata de noi dar dupa un timp ne lasam

| genyus a răspuns:

Facem asta pentru a vedea daca fata,, geloasa" ne place sau nu, daca este geloasa, inseamna ca ai avut noroc, te place!