| dydy22 a întrebat:

Intrebare pentru toata lumea. Dc un baiat cu bani nu stie sa preciezeo fata si sa o iubeasca sa o respecte cum trebuie? Si dc un baiat care nu are o situatie financiara foarte buna stie sa o iubeasca si sa o respecte asa cum trebuie

Răspuns Câştigător
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Banii atrag femeile, iar cand atragi multe femei, iti permiti sa le tratezi cu aroganta

11 răspunsuri:
| unarab40 a răspuns:

Banii nu s devina, ci inima e

| Dariusuu a răspuns:

Nu generaliza, nu e chiar aşa.

Probabil că ai dat doar de un tip răsfăţat care vrea doar aventuri.
Stai liniştită, nu e primul nici ultimul.

Învaţă să citeşti oameni draga mea.

| dydy22 explică (pentru Dariusuu):

Sunt baiat in primul rand, in ce categorie de baieti te incadrezi?

| Dariusuu a răspuns (pentru dydy22):

HMM,dubios nume.

Păi nu ştiu ce să zic, nu mi-am bătut joc de o fată niciodată ori câd de... ar fi ea. Şi nu pot spune că trăiesc în lux.

Tragi tu concluzia.

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru Dariusuu):

Banii atrag femeile, iar cand atragi multe femei, iti permiti sa le tratezi cu aroganta

| Danysan a răspuns:

Deorece si pentru ca in mometu cand ai tot ce vrei crezi ca poti sa ai o groaza de fete -poti sa ai pe cine vrei -platesti si ai pe oricien-Se stie ca majoritatea fetelor vor sotuatii financiare oki, si daca detii asa ceva tinzi sa devii tupeist si increzut.Un baiat normal stie sa pretuiasca ceea ce are si sa lupte pentru o viata mai BunA!

| Cristiann25 a răspuns:

Pai e normal daca ai bani faci ce vrei.Mai bine asa decat sa stai sa suferi ca fraieru si sa fii sufletist!

Răspuns utilizator avertizat
| Captoresque a răspuns:

Lucrurile nu stau așa. Chiar și un băiat care nu are o situație financiară bună poate să fie ordinar, iar unul care are bani poate să fie mult mai iubitor.

Aici depinde de caracterul persoanei respective și nu de banii pe care îi are sau nu îi are.

Culmea, eu am întâlnit mai mulți băieți care nu aveau o situație financiară bună și care se purtau foarte urât cu persoana de lângă ei.

| dydy22 explică (pentru Captoresque):

Tu ai sta cu un baiat care nu are o situatie financiara buna?

| Captoresque a răspuns (pentru dydy22):

Dacă ar avea un caracter bun, ar avea cei 7 ani de acasă și nu s-ar purta urât cu mine, normal că aș sta.

Pentru mine, situația financiară nu are absolut nicio importanță (bine, măcar să aibă 3-4 lei în buzunar să-și cumpere și el un suc de la non-stop).

Același lucru e valabil și pentru cei care au situație financiară bună. Dacă știe să se poarte frumos cu mine, are un caracter bun și maniere, foarte bine.

| Capriciu a răspuns:

Deoarece, acel baiat cu bani stie ca poate sa aiba cite fete doreste caci sunt multe care umbla dupa bani, iar cel cu situatia financiara cauta doar iubiri adevarate desigur ca nu-i in
toate cazurile sunt cind se si inverseaza rolurile.