| Andrei1242 a întrebat:

Întrebare special pentru fete.
Cum ar arată băiatul perfect?
Ce inaltime sa aibă?
Gras/slab/musculos/foarte musculos?
Deștept/prost/puțin din ambele?
Culoarea parului?
Câți cm sa aibă penis-ul(este o întrebare serioasă)?
Ce parte a corpului va place cel mai mult la un băiat?
Culoarea ochilor?
Va voi citi răspunsurile cu drag.
Bafta

17 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Inaltime medie, ceva mai inalt decat mine
Potrivit, nu-mi plac aia prea sculptati, sa aiba o constructie masculina
Logic ca destept...
blond
pieptul, bratele, umerii
albastri/verzi

| Violleta2022 a răspuns:

Foarte inalt, corp suplu ori atletic si foarte destept.
Restul, conteaza mai putin!
Chestia cu masura penisului conteaza evident, ca satisfactia sexuala este importanta pentru amandoi partnerii de sex, dar nu este un criteriu obligatoriu, dupa care sa-ti alegi barbatul perfect, mai ales daca sunt implicate, sentimente puternice de dragoste.
Cum frumosii si musculosii nu-i alegi sa-i pui in glastra acasa, este de preferat unul destept, cu care poti sa fii fericita si multumita.

| Andrei1242 explică (pentru Violleta2022):

Eu am 1.72 și 16 ani abia împliniți..ma simt cam mic, oare așa este? Prefer adevarul decât o minciuna frumoasa

| SilentRain a răspuns (pentru Andrei1242):

Mai ai timp sa cresti pana la 18-19 ani
Un 1.72 e ok, eu am 1.70 si ii pun pe uni baieti in dificultate, deci stai linistit

| Necunoscut112 a răspuns (pentru SilentRain):

Esti fata sau baiat? In ce sens ii pui in dificultate cu 170 cm ai tăi?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andrei1242):

Da, asa este! Ca baiat/barbat esti micut la 1.72m
Dar cine stie, poate mai cresti pana pe la 19 chiar 20 de ani, macar 10cm ti-ar mai trebuii.

| SilentRain a răspuns (pentru Necunoscut112):

Fata,dap

| TsunadeSama a răspuns (pentru Violleta2022):

Frumos si destept, restul nu conteaza laughing Fenomenal raspuns. O shaorma cu de toate, in rest nu puneti nimic laughing Din cauza individelor ca tine femeile au in general o reputatie proasta.

| Violleta2022 a răspuns (pentru TsunadeSama):

Din cauza inteligentei tale, femeile prefera sa ramana singure, decat cu un asa barbat!

| SilentRain a răspuns:

Nu am un sablon al baiatului perfect, nu exista oameni perfecti
Daca ai asteptari neraliste cu siguranta vei fii dezamagit de realitatea
Imi plac ochii albastri(uneori)
Nu stiu de ce, dar apreciez mainile frumoase la unii baieti

| alina2k18 a răspuns:

20cmwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brunet,cu ochi verzi.
Parte a corpului? Ochii thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si la tine cum e, ii se citeste inteligenta in ochi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

I se citește potențialul

| Lule a răspuns:

Idealul meu de barbat e saten cu ochii aceea caprui superbi, inalt macar 1.85, poate fi musculos, dar nu ma deranjeaza ursuletii; atat timp cat au o constructie masiva sunt perfecti, nu mi-au placut niciodata barbatii slabi. Imi place si mi se pare sexy barba aceea de 3-4 zile e foarte dragalasa pentru ca ii face si mai ursuleti.
Ce-mi place la un barbat cred ca ar fi un spate mare si mainile cu degete lungi si masculine si daca mai are si un ceas e super. A, da si o voce groasa.
Acum despre marimea penisului e ceva subiectiv, trebuie sa gasesti vaginul care se muleaza perfect pentru tine ( la fel si pentru fete) sau daca nu ai nimic impotriva sa gasesti o fata care sa fie doar a ta si sa "sculptezi" vaginul ei ca sa ti se potriveasca doar tie, sa-l personalizezi happy
Si sa stii ca e ceva relativ si in legatura cu barbatul ideal iti spun din propria expetienta, adica iubitul meu in afara de o constructie masiva a corpului si niste maini placute nu are nimic din idealul meu si asta nu ma opreste sa-l iubesc big grin, adica daca ar fi sa aleg intre iubitul meu si un barbat identic cu idealul meu, n-as ezita nicio clipa si l-as alege pe iubitul meu. Usor, usor fara sa-mi dau seama cumva el a ajuns sa fie idealul meu de barbat.

| TsunadeSama a răspuns:

Inaltimea, culoarea ochilor, forma fizicului nu conteaza absolut deloc. Barbatul "perfect", desi cam greu cu perfectiunea, trebuie sa fie inteligent, educat, cu un caracter frumos, atent, romantic. In rest nu conteaza absolut nimic, orice fata iti zice ca marimea conteaza sa stii ca e o usuratica.

| Erenusk a răspuns:

Bro la fetele din ziua de azi e de ajuns sa ai banilaughing)