| LikeABossBaby a întrebat:

Buna fetelor:* am o intrebare pentru >voi: care ar fi baiatul perfect pentru voi?big grin (adica descriere: inaltime, greutate, culoarea ochilor a parului...etc.) si care dintre descrierile voastre se potriveste cu iubitul meu dau fundita instand big grin:X vreau multe pareri mersi pup > big grin

Răspuns Câştigător
| rapgirl123 a răspuns:

Pai...baiatul potrivit ar trebui sa fie puternic, sa aiba inaltimea intre 1.70 si 1.80. sa aiba patratele =p~, ochi albastrii versui, par saten, sa stie sa se poarte cu fetele/ femeile diin viata lui, sa ma ia in brate tot tipul, sa-mi ofere din cand in cand un mic cadou (chiar si o floare ca nu ma supar laughing), sa ma alinte, sa ma apere cand e nevoie, sa ne respectam reciproc, sa icerce sa ma inteleaga. nu vreau sa par o materialista dar sa aiba cu ce sa se intretina si pe el si pe persoana ce o iubeste. in fiecare dimineata as vrea sa ma trezesc si sa-i vad chipul luminos si cu cafeaua in mana laughing, sarutandu-ma i spunad ca ma iubeste. Ah... ce viis frumoswinking

10 răspunsuri:
| lovem3 a răspuns:

Sa fie mai inalt ca mine gen 1 75 1 80 sa fie bine facut adica nici plin de muschi dar nici fara sa aiba ochii caprui sa fie brunet sa fie mai ciocolatiu la culoarea pielii cam astea ca ai zis doar infatisarea nu si caracterul.

| Nymphetamine a răspuns:

Asta e o imensa porcarie. straight face
Daca sa zicem ca ideile noastre nu corespund cu infatisarea iubitului ce faci? Ii dai papucii?

Eu nu cred ca astfel de detalii sunt importante intr-o relatie cand tii la persoana respectiva. straight face

| LikeABossBaby explică:

Ms fetelor :* stiu ca a fost o inytrebare cam stupida dar ma rodea curiozitatea sa aflu mai multe pareri despre baietul perfect pentru voi(si nici in ruptul capului nu am sa-l las pentru ca el e viata mea:X:X:Xhappyimi cer scuze daca inrrebarea mea ca deranjat cu ceva:*

| LikeABossBaby explică:

Va rog sa ma scuzati pentru micile gresli dar mi-am schimbat tasatura si inca nu m-am obisnuit prea bine cu ea va rog scuzatima:X

| Piuliță a răspuns:

Pai...sa n`o imi lungim : Andy Sixx : http://www.google.ro/......tp?/imgres

| BBAlyss a răspuns:

Sa fie saten, ochii albastri sau verzi, 1.70, sa aiba o greutate potrivita, sa aiba ceva muschi, dar nu exagerat

| Mara11Mara11 a răspuns:

Sa fie inalt 1, 80, 70 kg,saten,ochii-albastrui-verzui,amuzant,sa nu injure, sa ma apere, sa nu fie rusinos si foarte iubitor.

| TeIubesccc a răspuns:

thinking Paiii sa fie cat mine sau mai inalt. niciodata mai scund;; ). Sa fie potrivit ca greutate. e normal sa vrem asta. Culoarea ochilorr thinking pff. chiar nu am pretentsii thinking Sa fie bine facut, sa aiba simtsul umorului, sa ma binedispuna, sa ma intseleaga, sa ma sfatuiasca.
Si. dupa ce am mai citit o data ce am scris, mi-am dat seama ca eu chiar am parte de "baiatu` perfect" love struck

| sonya_5952 a răspuns:

In primul rand e "instant" nu "instand" in al 2-lea rand baiatul perfect nu exista. Exista doar un baiat care e dispus sa te iubeasca neconditionat, sa fie langa tine atunci cand ti-e greu, sa iti aduca o floare pentru a te face sa zambesti sa te tina in brate pana adormi dar nu, nu e perfect, e doar proiectia cea mai apropiata de idealul pe care il percepi tu. Are si el defecte ca orice om, asadar nu cauta un baiat perfect ci unul care sa te iubeasca sincer

| NoOne_3251 a răspuns:

1.80,70 kg(sa aiba muschi bineintelesbatting eyelashes ),ochi albastri sau negri,par negru,sa fie amuzant,sincer, sa pot vorbi deschis cu el, sa fie protector dar sa nu exagereze cu asta...cam atattongue