| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a întrebat:

Intrebarea asta o adresez baietilor:ce parere aveti despre fetele timide?happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer am trait ieri o intamplare...mai bine timita decat tupeista! parerea mea...

16 răspunsuri:
| Mwhahahaa a răspuns:

Bunasmug

Si fetelor?
Eu una sunt mai indrazneata.ma refer .mai rebela, mai nebunahappy dar am si bun simt, cei 7 ani de acasa tongue
Parerea mea despre o fata timida e buna...

O fata timida intodeauna e cu bun simt, retrasa, fricoasa, rusinoasa, speriata, necomunicativa,
inofensiva.deci cred eu ca are aceste calitati...
Nu ai sa evzi niciodata o fata timida fiind necivilizata...injurand,dansuse mare curajoasa, rebela...sau ceva de genu'tongue
Imi plac fetele timide, dar si cele mai putin timide adica comunicativebig grin
pe. s n-are nimic daca sunt fatabig grin faci si tu o mica exceptiebig grinbig grin
xoxokisskiss

| Mwhahahaa a răspuns:

Sa vezi, danduse, pe. s ***

scuzebig grin

m-am grabithappy

| St!L a răspuns:

Cateodata pot fi chiar dragute:X

| night_crawler a răspuns:

Sincer imi plac fetele timide....au ele ceva....parca e un miser pe care noi baietii trebuie sa-l descoperim...happy

| costyn162 a răspuns:

Chiar nu stiu ce sa-ti raspund la intrebarea asta... Din moment ce si eu sunt timid ar trebui sa imi placa fetele ca mine adica timide; dar intr-o oarecare masura mi-as dori in jurul meu si fete mai indraznete care sa faca primul pas.

| fabogov a răspuns:

Daca te referi la tine... te ajut eu sa nu mai fi timida. (nu intelege gresit).
Daca te referi la fete in general, am o parere destul de buna. Timiditatea imi ofera mie ca baiat o oarecare siguranta ca fata ma va iubi si va fi alaturi de mine.Insa poate avea si parti negative...cum ar fi...sa nu aiba vointa sa incerce anumite chestii(nu droguri sau pozitii sau ce te mai poti gandii tu...)
Timiditatea este o forma de puritate sufleteasca...si este de apreciat.
Succes.

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Sunt fata dar fetele timide sunt mai atragatoare...pentru. ca nu dau tot din casalaughing

| Lumy a răspuns:

Tu nu prea esti timida dar in finehee heepoate cateodata

| Mihaic93 a răspuns:

Ca parere, sa nu mai fie asa de timide

| pypa007 a răspuns:

Fetele care fac primul pas merita apreciate. In fond, daca femeile au luptat pentru egalitate cu barbatii, sunt egale in drepturi si cand vine vorba de "agatat"... La mine relatia cea mai lunga si frumoasa a avut loc tocmai atunci cand ea a facut primul pas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te consideri timid(a)?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sant delicate si feminine.si tipa dupa dragoste si ocrotire si ajutor prin toti porii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca au avut o relatie si acum sunt timide de ceilalti baieti care o ating.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca fetele timide au un mister aparte pe care baietii trebuie sa-l descopere dar nu o fac pentru ca la unii le e teama sau lenelaughingei bine si eu sunt o fata timida la inceput cu toata lumea pana imi dau seama ce fel de oameni sunt si dupa aceea nici macar nu ma mai recunosti eu cred ca timiditatea este un fel de masca pe care o purtam ei bine nu stiu cam sa va spun eu dar fetele timide sunt greu de abordat si sunt sigure pe ele chiar daca au un aer de nesiguranta asa ca sincer nu vad de ce sa nu va placabig grinwinkingacesta timiditate este pentru ca sa va incerce pe voi baietiilaughinglaughingsa stiti ca o fata timida nu gasesti la tot pasul si dupa ce ajungi sa o cunosti e mai tupeista decat ai putea crede incercati si apropiativa si o sa va convingetitongue

| Christian_2754 a răspuns:

O parere buna xD

| biashiatât a răspuns:

Păi nu știu ce să zic având în vedere că și eu sunt la fel de timidă laughing) aaa și scuze dacă am răspuns și eu chiar dacă e o întrebare pentru băieți