| andreiul78 a întrebat:

Intrebarea asta e in special pentru fete happy
( sunt curios mai mult )
Voi, dupa ce ati incheiat o relatie cu un baiat, ati mai simtit vreun sintiment de atractie pentru acesta? Adica ati avut vreun moment in care sa vreti sa fiti iar impreuna sau ati mai pierdut orele gandinduva la respectivul?
(detaliati putin va rog)
happy

7 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Buna. Da, am mai simtit o atractie si dupa mult timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar tu ma?laughing''Intrebarea asta e in special pentru fete''.Si eu ma simt uneori ''fata''laughing Uh lalalaughing

| cineva666 a răspuns:

Depinde de motivul despartirii happy. uneori poti fi pus in situatia de a renunta la o persoana desi nu ai vrea sa faci asta happy.am renuntat la o persoana pe care o iubeam pentru ca am ajuns la concluzia ca asa e mai bine pentru mine. ne-am despartit si un timp m-am tot gandit la el, sufeream... as fi vrut sa fie iar langa mine dar asta ar fi insemnand sa-mi fac rau singura. in timp a trecut.

| andreiul78 explică (pentru cineva666):

Mersi. Am pus intrebarea pentru ca acum ceva timp am incheiat o relatie cu o fata (de fapt ea a incheiat relatia, dar fara certuri si prostii, doar a zis ca "trece prin o perioada mai grea si ar fi bine sa ne despartim"). Ok. Acum parca imi da senzatia ca ar vrea sa fim iar impreuna dar nu eram sigur. Adica credeam ca mi se pare doar mie, si sunt putin confuz. happy

| Buciumela a răspuns:

Nu. happy

| Nastyka a răspuns:

Da. Recent am incheiat o relatie cu un baiat din motive personale. Intr-adevar simt o gramada pentru el, dar nu pot face nimic. Asa a fost sa fie. happy