| mydarkestdays a întrebat:

Intrebarea mea este destul de ciudata...
de la inceputul lui iunie sunt foarte atrasa de o colega de clasa. suntem cele mai bune prietene si cu ea vorbesc foarte mult de baieti,seductie si sex. nu vreau o relatie cu ea, doar vreau sa incerc ceva cu ea, gen...sarut,petting si cam atat cred ca as putea pune in practica,pentru k eu sunt o persoana foarte timida,desi in capul meu lucrurile merg foarte departe... fata asta e una dintre fanteziile mele. faza este k eu nu am avut niciodata o relatie cu un baiat, si as vrea ca prima mea relatie sa fie ceva special, dar pentru asta trebuie sa astept pana la liceu.nu ma deranjeaza sa astept,dar ma tem ca baietii din ziua de azi ma vor folosi, adica vor sta cu mine doar cateva zile, iar eu vreau ceva mai mult.sunt foarte romantica. cred ca deja v-am dat dureri de cap cu fetele mele multiple.dar asta sunt eu. acum eu nu stiu ce sa fac.sa fac chestia aia cu fata respectiva sau sa astept un baiat?

20 răspunsuri:
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Sau... daca te simti atrasa de acea fata, si ea de tine...

| DeeaMarry a răspuns:

Dumnezeule straight face.
Normal ca trebuie sa astepti un baiat!

| Anonima264 a răspuns:

UN baiat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- deci fii atentă la MINE! nu la nimeni altcineva care ți-a scris mai sus căcat;
- TU să fii doar cu cine vrei; cu cine îți spune inima să fii; cu cel de care ești cel mai astras;
- faptul că e o fată, nu e nimic, asta e, nu-i nimic rău în a fii lesbiană sau bi;
- încearcă cu fata aia, aproprie-te cât mai mult de ea, vezi dacă este atrasă de tine, și BANG! sau dacă vezi că nu e atrasă, măcar nu strica totul, pentru a avea în continuare o legătură cu ea;
- până și eu nu-s cu nimeni, pentru. că știu că nu o să fiu toată viața cu fata respectivă, deci aștept până dau de "aleasa" laughing
- hai baftă, fato!

| Smile94 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aici mi se pare o porcarie in a nu fi cu nimeni pana laa cea aleasa, de unde vei stii ca ea e cea aleasa, de unde vei stii cum sa te comporti intr-o relatie, de unde vei stii ce vrea ea fara sa o intrebi din 5 in 5 min, google-ul nu ajuta chiar mereuwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Smile94):

- ce raspuns de **** ca sa te afli in treaba ai dat si tu laughing

| ayosmdk a răspuns (pentru anonim_4396):

Ha! Deci tu astepti o "fata " ( aleasa)
Stii incep sa cred ca ai scris aia doar pentru funda... Ce om normal la cap ar incuraja o fata care poate avea un viitor reusit cu UN baiat sa aleaga o fata. Doamne, fatm, ce esti maltratata acasa, parintii tai sunt despartiti? laughing, ma intreb ce te-a impins sa te gandesti la asta
Nu toti baietii sunt la fel
Pentru un baiat ii cataloghezi pe toti
E ca si cum ai spune ca daca Maria e prostituata toate femeile sunt la fel

| mydarkestdays explică (pentru ayosmdk):

Auzi bai tampitule nu-mi spune mie k sunt maltratata sau ceva, da? mai bine nu mai vorbi daca nu stii ce inseamna! nu sunt ciudata, ok? si nu sunt prima fata din lume care e atrasa de fete!

| Smile94 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing e treaba ta ce crezi, eu doar incercam sa iti deschid ochii, dar vb lui ContelePupik ai scris doar pentru o funda laughing cine e mai de ***** acum?

| ayosmdk a răspuns (pentru mydarkestdays):

Normal ca nu esti prima ( apropo sunt fata)
Si normal ca nu stiu ce inseamna
Eu sunt un om obisnuit... cu tot creierul si care indiferent de vreun baiat nu o sa-mi schimb parerea sau sa trec pe invers
Nu suport sa vad doua fete sau doi baieti
Daca omul a fost facut barbat si femeie... pai barbat si femeie sa ramana

| Eduard196 a răspuns:

Exista un site. Speranta di vindecare pentru homosexuali. Te-ar putea ajuta

| ayosmdk a răspuns:

Asteapta te rog un baiat... ce vina are saraca fata ca ai tu fantezii?

| Vibrations a răspuns:

Da, incearca cu ea. Baietii sunt cretini, si habar n-au ce vrea o fata

| sniper2998 a răspuns (pentru Vibrations):

Mata te-a facut cretinawinking nu toti baietii stiu ce isi doreste o fata dar nici toate fetele nu stiu ce isi doreste un baiat!

| Făraş a răspuns:

Esti nebuna daca te combini cu fata asteapta un baiat

| bmerry a răspuns:

Sa astepti un baiat, ti-ar raspunde orice om intreg la minte!happy

| F1rstBlooD a răspuns:

Ori ceai face e alegerea ta daca tie iti place cu acea fata poti s-o faci nu-i nimic ce te va afecta
dar sfatu meu e sa astepti un baiat
aici intervine si virsta si cit de pregatita esti.
bafta

| XxcorixX a răspuns:

Nu e nimic gresit in a te simti atrasa de cineva de acelasi sex.In Suedia, de exemplu, se pot casatori cupluri de acelasi sex si lumea vede asta ca pe ceva normal.Nu trebuie sa iti fie rusine sau ceva dar eu iti zic sa mai astepti pana sa incerci ceva, daca nu esti nici macar la liceu nu te complica, poate ti se pare ca te atrage.Dar cel mai bun lucru e sa lasi timpul sa treaca si poate vei gasi un baiat special.

| Viziteu_Marian_1992 a răspuns:

Ar trebui sa faci ce simti.

| Frogul a răspuns:

Asteapta un baiat!